Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот aniI » 02 Яну 2020, 16:52

Приятелят ми е скучен в леглото. От известно време имам желание да правя секс със страпон. Искам да се почувствам силна и властна. Казах му и той ми се скара и даже се беше оплакал на един негов приятел. Приятелят на гаджето ми е зарибен, но не искам да изневерявам на гаждето ми понеже не е правилно. Секса със страпон води ли се изневеря?
aniI
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Яну 2020, 16:43

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот Theresa » 02 Яну 2020, 21:08

aniI написа:Приятелят ми е скучен в леглото. От известно време имам желание да правя секс със страпон. Искам да се почувствам силна и властна. Казах му и той ми се скара и даже се беше оплакал на един негов приятел. Приятелят на гаджето ми е зарибен, но не искам да изневерявам на гаждето ми понеже не е правилно. Секса със страпон води ли се изневеря?


Интересен въпрос. Според мен е изневяра, а според другите?
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот marchinko73 » 02 Яну 2020, 21:56

Значи напоследък ме титулуват за царя на глупостите в тоя форум, ама по-тъп въпрос и аз не бих задал, честно! Приятелят на гаджето ти, ако е мъж, няма да се задоволи само със страпон... вЕрвай ми! Нали си чувала оня виц за кърлежа? :lol: А със страпон или без него, с друг мъж си е изневяра отвсякъде!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот Theresa » 02 Яну 2020, 22:08

Много често мъжете искат точно това - доминиращ масаж на простатата със страпон. Нищо лошо, но това е секс. Зависи какво сте се разбрали с твоето гадже. В отворена връзка ли сте?
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот aniI » 03 Яну 2020, 11:01

Theresa написа:Много често мъжете искат точно това - доминиращ масаж на простатата със страпон. Нищо лошо, но това е секс. Зависи какво сте се разбрали с твоето гадже. В отворена връзка ли сте?


Не сме в отворена връзка.
aniI
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Яну 2020, 16:43

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот Theresa » 03 Яну 2020, 15:30

Не вярвам, че някой може да изръси такъв тъп въпрос. Не го вярвам, ощипете ме. Единия иска да го ч*кат, другия ке колебае дали е изневяра. Не, не е. Тъпизъм е!
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот victorYa » 03 Яну 2020, 20:43

Вероятно въпросът е дали ще изпитате възбуда. Ако изпитате, това е изневяра. Ако не, било ви е все едно му биете инжекция. :cheerleadersmileygirl:
victorYa
 
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Юли 2019, 19:38

Re: Ще е изневяра ли ако правя секс със страпон с друг мъж?

Мнениеот Мики Маус » 04 Яну 2020, 13:42

victorYa написа:Вероятно въпросът е дали ще изпитате възбуда. Ако изпитате, това е изневяра. Ако не, било ви е все едно му биете инжекция. :cheerleadersmileygirl:


Да бе! Изневяра си е. Няма значение кой на кого го слага, с чувство или без. :lol: Сигурен съм, че и гаджето й ще е на същото мнение. Ако на моята приятелка й щукнат подобни откачени идеи, късаме моментално!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта