По-добре сама, отколкото зле придружена... Туй за мъжете отнася ли се?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: По-добре сама, отколкото зле придружена... Туй за мъжете отнася ли се?

Мнениеот marchinko73 » 20 Яну 2020, 12:57

iriny написа:Според мен този лаф го използват хора с мооого големи претенции, дето все нещо не им достига и все им е виновен някой друг. Идеални хора няма, затова да търсиш идеалния партньор, а самият ти да не си идеален за мен е противоречие.


Да предположим, че претенциите не са чак толкова големи. Просто разминаване във вкусовете, характерите, виждането за нещата, които са ценни в живота... Според мен не е оправдание, а малшанс... някои хора цял живот не могат да срещнат сродна душа или са я загубили поради някаква причина... Това значи ли, че трябва да се примирят с каквото дойде, за да не останат сами? И всъщност толкова ли е страшно да си сам?
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: По-добре сама, отколкото зле придружена... Туй за мъжете отнася ли се?

Мнениеот ganka67 » 21 Яну 2020, 18:28

marchinko73 написа:
iriny написа:Според мен този лаф го използват хора с мооого големи претенции, дето все нещо не им достига и все им е виновен някой друг. Идеални хора няма, затова да търсиш идеалния партньор, а самият ти да не си идеален за мен е противоречие.


Да предположим, че претенциите не са чак толкова големи. Просто разминаване във вкусовете, характерите, виждането за нещата, които са ценни в живота... Според мен не е оправдание, а малшанс... някои хора цял живот не могат да срещнат сродна душа или са я загубили поради някаква причина... Това значи ли, че трябва да се примирят с каквото дойде, за да не останат сами? И всъщност толкова ли е страшно да си сам?


Тъй си е, мойто момче, но по-добре ще си, ако си намериш сродната душа. Питаш дали е толкова страшно да си сам... Да не дава Господ да разбереш!
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: По-добре сама, отколкото зле придружена... Туй за мъжете отнася ли се?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 03 Юни 2020, 10:21

Цвети Цветкова написа:Сигурно това твърдение и в мъжки род може да бъде вярно. Някои жени също не са стока и не трябва да ги търпиш само и само да не си сам. Всичко е до характера на човека.

Абсолютно подкрепям! Тука не става въпрос за мъже или жени, а за взаимоотношения. То и с приятелите е същото - с течение на времето се отказваш от тия, дето не са от твоята кръвна група.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: По-добре сама, отколкото зле придружена... Туй за мъжете отнася ли се?

Мнениеот i.ivanov77 » 16 Юни 2020, 15:14

Съвсем определено се отнася и за мъжете. Особено, ако са те лъгали дълго време!
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта