Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот Паулу Коелюв » 16 Яну 2020, 10:16

Някои хора, които са пили чая за бъбреци, наистина споделят, че камъните изчезват... Но камъните в бъбреците не са само един вид и не зная дали чаят действа по този начин във всички случаи.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот emiliahristova65 » 17 Яну 2020, 16:55

Съпругът ми е с пиелонефрит. Освен чая за бъбреци, научих, че сутрин и вечер е добре да се пие преди храна сок от гулия или така наречената земна ябълка. Сокът разтварял камъни и помагал. Ще пробваме. Просто давам информация. По 1 кафена чашка се пие.
emiliahristova65
 
Мнения: 21
Регистриран на: 04 Сеп 2017, 17:03

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот Nely Nel » 18 Яну 2020, 14:51

emiliahristova65 написа:Съпругът ми е с пиелонефрит. Освен чая за бъбреци, научих, че сутрин и вечер е добре да се пие преди храна сок от гулия или така наречената земна ябълка. Сокът разтварял камъни и помагал. Ще пробваме. Просто давам информация. По 1 кафена чашка се пие.


Много благодаря за полезната информация! Задължително ще го пробваме. Колко дълго време трябва да се пие този сок от гулия?
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот ganka67 » 20 Яну 2020, 10:59

Гулията също е много полезна за бъбреците. Действа диуретично. Може да се хапва и като салата. Помага и за много други болести.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот Nely Nel » 23 Яну 2020, 10:27

ganka67 написа:Гулията също е много полезна за бъбреците. Действа диуретично. Може да се хапва и като салата. Помага и за много други болести.


Значи може да я слагам и в салатата? Предполагам, че много добре ще се съчетава със зеле и моркови... Мама много ги обича :-) Нали няма да попречи на действието на чая за бъбреци?
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот ganka67 » 24 Яну 2020, 14:28

Не мисля, че гулията ще пречи на действието на чая за бъбреци, даже напротив.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Чай за бъбреци може ли да се пие при пиелонефрит и песъчинки?

Мнениеот Nely Nel » 01 Фев 2020, 15:16

Искам само да ви кажа, че чаят за бъбреци наистина действа и майка ми се чувства много по-добре! :thankyouyellow: Благодаря за мненията и съветите! :sunshine:
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта