Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот Gospodin Petrov » 12 Яну 2020, 12:16

Здравейте! Пия Хеликс Оригинал капсули от около две седмици заради болките в тазобедрената става. Прочетох информацията в интернет за продукта и си купих две опаковки. За съжаление към момента няма подобрение. Колко време трябва да мине, за да почувствам облекчение?
Освен Helix Original пия още и клопидогрел, тинтарос, панразол и агапурин. Възможно ли е тези лекарства да са несъвместими с Хеликс Оригинал и затова да не ми минават болките? Не намерих в интернет никаква информация за взаимодействие с други лекарства.
Чудя се дали да продължавам да приемам тази хранителна добавка. Моля за мнения и информация.
Благодаря!
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот ganka67 » 13 Яну 2020, 11:09

Бях си взела от тези капсули Хеликс Оригинал и болката наистина мина, но после получих проблеми със стомаха и се наложи да ги спра. Явно имам някакво непоносимост към съставките.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 15 Яну 2020, 13:24

Има противоречиви мнения за Хеликс Оригинал. Най-често срещаният аргумент против това лекарство е, че ставният хрущял не е кръвоснабден и следователно активното вещество няма как да достигне до него, за да го възстанови. По отношение на премахването на болката, някои лекари са на мнение, че това е плацебо ефект.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот Gospodin Petrov » 16 Яну 2020, 11:23

Направо ме отчайвате с тези коментари! Нямам оплаквания от някакво друго неразположение, но и болката не отминава. Дали е заради другите лекарства, които пия или просто тази хранителна добавка не действа?
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот petyo62 » 17 Яну 2020, 11:58

Аз го пих преди време за болки в коленете и имаше ефект. Доста бързо ми подейства, доколкото си спомням и нямах никакви оплаквания от странични ефекти.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот marchinko73 » 21 Яну 2020, 10:05

Според мен си се прецакал с тия капсули Хеликс... Що си купил две? Поне да беше само една опаковка, да си с по-малко вътре. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот Gospodin Petrov » 22 Яну 2020, 15:21

petyo62 написа:Аз го пих преди време за болки в коленете и имаше ефект. Доста бързо ми подейства, доколкото си спомням и нямах никакви оплаквания от странични ефекти.


Щом при вас е подействало, би трябвало и при мен да проработи. Ще трябва да се допитам до лекар или фармацевт да не би някое от лекарствата, които приемам, да пречи на действието на Хеликс Оригинал.
Gospodin Petrov
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Яну 2020, 12:02

Re: Болки в тазобедрената става. Търся мнение за Хеликс Оригинал капсули

Мнениеот petyo62 » 25 Яну 2020, 20:48

Gospodin Petrov написа:
petyo62 написа:Аз го пих преди време за болки в коленете и имаше ефект. Доста бързо ми подейства, доколкото си спомням и нямах никакви оплаквания от странични ефекти.


Щом при вас е подействало, би трябвало и при мен да проработи. Ще трябва да се допитам до лекар или фармацевт да не би някое от лекарствата, които приемам, да пречи на действието на Хеликс Оригинал.


Напълно е възможно да е някакво взаимодействие от лекарствата, които пиете, но това наистина трябва да се установи от специалист.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта