Хирург в Стара Загора – моля за мнения и препоръки

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Хирург в Стара Загора – моля за мнения и препоръки

Мнениеот delchev » 15 Яну 2020, 12:04

Оперирах се от херния преди 6 месеца. Все още имам болки в областта на операцията и мястото стои подуто. Мога да ходя и да нося по-леки неща, но за по-големи натоварвания и дума не може да става. Веднага ме заболява. Също така се изправям трудно от седнало и легнало положение и също така ми е трудно да се навеждам. Лекуващият ми лекар каза, че всичко е нормално и операцията държи. Ходих при друг лекар за второ мнение. Според него има засегнат нерв и затова все още изпитвам болка. Щяло да мине след време...
Според мен 6 месеца са си достатъчно дълго време за такава „лека“ операция.
Моля, препоръчайте ми добър хирург в Стара Загора, който да специалист в лекуването на хернии. Споделете и вашето мнение по въпроса, ако вие или ваши близки са претърпели такава операция. След колко време се възстановихте и има ли последици или усложнения, както в моя случай?
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Хирург в Стара Загора – моля за мнения и препоръки

Мнениеот Пламена И. » 16 Яну 2020, 16:54

Мога да ви препоръчам д-р Анчо Димитров. Приема в Университетска болница и Ниа Мед. Телефонът му е 0888 240268.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Хирург в Стара Загора – моля за мнения и препоръки

Мнениеот Цвети Цветкова » 17 Яну 2020, 18:04

Чувала съм добри отзиви и за д-р Динко Динков. Извършва прегледи и консултации в болница Тракия.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Хирург в Стара Загора – моля за мнения и препоръки

Мнениеот marchinko73 » 23 Яну 2020, 14:34

По принцип наистина тази операция я водят лека, но според мен възстановяването зависи от много фактори, като например възраст на пациента, общо здравно състояние, спазване на препоръките на лекарите след операцията и т.н. Ако е сложено платно, тъй като това си е чуждо тяло, също може да предизвика дискомфорт.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта