Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот milata » 15 Яну 2020, 17:08

Запознах се с един мъж. И двамата се харесхме. Заедно сме от месец и не сме правили секс. Той иска да правим секс чак на 14-ти февруари понеже според него, ако тогава го направим за първи път ще сме заедно завинаги. Не ми се чака до 14-ти февруари, но той е принципен и ми каза да чакам. За първи път попадам на такъв.
milata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2020, 17:03

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот marchinko73 » 15 Яну 2020, 18:41

Чак не ми се вярва! Още ли ги има тези романтични и принципни мъже? Аз си мислех че отмряха с динозаврите! :wink: Сега сериозно: Според мен пичът е сериозен и много иска да сте заедно, затова не прибързва. Един вид показва уважение към теб и иска когато си легнете за първи път мигът да бъде специален и за двамата. Поне така разсъждаваха някои мъжки динозаври навремето... :wink: Мисля, че трябва да оцениш въздържанието му.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот Мики Маус » 16 Яну 2020, 11:17

Странно ми звучи на мен, даже невероятно. Да не би да си измисляш? :wink: Аз не бих чакал!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот zlati1459 » 16 Яну 2020, 11:56

Мики Маус написа:Странно ми звучи на мен, даже невероятно. Да не би да си измисляш? :wink: Аз не бих чакал!


И защо момичето да си измисля?! И с моят приятел така изчакахме, той не бързаше с нищо. Просто много държи на мен и двамата сме преживели тежки раздели в миналото и решихме да видим първо дали си подхождаме. Също така, много държи на семейните ценности, очевидно повече от вас , Мики Маус ! :)
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот marchinko73 » 16 Яну 2020, 13:16

zlati1459 написа:
Мики Маус написа:Странно ми звучи на мен, даже невероятно. Да не би да си измисляш? :wink: Аз не бих чакал!


И защо момичето да си измисля?! И с моят приятел така изчакахме, той не бързаше с нищо. Просто много държи на мен и двамата сме преживели тежки раздели в миналото и решихме да видим първо дали си подхождаме. Също така, много държи на семейните ценности, очевидно повече от вас , Мики Маус ! :)


Хич не се и учудвам. Те днешните младежи са по бързите работи... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот Цвети Цветкова » 17 Яну 2020, 18:23

На мен ми звучи съвсем нормално. Човекът явно е сериозен и има принципи.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот Мики Маус » 20 Яну 2020, 15:43

zlati1459 написа:
Мики Маус написа:Странно ми звучи на мен, даже невероятно. Да не би да си измисляш? :wink: Аз не бих чакал!


И защо момичето да си измисля?! И с моят приятел така изчакахме, той не бързаше с нищо. Просто много държи на мен и двамата сме преживели тежки раздели в миналото и решихме да видим първо дали си подхождаме. Също така, много държи на семейните ценности, очевидно повече от вас , Мики Маус ! :)


Ама аз доколкото разбирам, тука не става въпрос за "семейни ценности", щото още не са семейство, пък и мацката явно проявява желание... Що да я бави?
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Нормално ли е eдин мъж да не бърза със секса в една връзка?

Мнениеот mimeto96 » 21 Яну 2020, 11:06

И според мен е нормално. Показва, че човекът е уравновесен. Не е добре да правиш глупости и после да съжаляваш...
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта