Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнениеот Цвети Цветкова » 16 Яну 2020, 18:25

Здравейте! Искам да ви питам според вас кой сироп за кашлица е най-подходящ за дете на 10 години? Малкият през зимата доста често ми боледува и понякога кашлицата е сериозна, чак се задавя. Лекарите, както знаете, са свикнали да изписват едно и също нещо при настинка и грип и няма много варианти, освен ако изрично не попитам може ли да се изпише дадено лекарство. Не, че не им вярвам на преценката, но до сега съм давала Проспан, Хустагил и Мукоплант, и честно казано не съм доволна – бавно му минава кашлицата. Като че ли на-добрия вариант от трите е Хустагил, в съчетание с балсама, но може би има по-ефикасни средства... Вие какво давате на детето си при настинка? Има ли сироп, който едновременно да успокоява кашлицата и да стимулира имунната система?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнениеот Пламена И. » 17 Яну 2020, 13:20

При кашлица обикновено давам на моето дете Стодал. Бързо му минава. Изписвали са му и Флудитек.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнениеот Елена Стоянова » 19 Яну 2020, 12:01

Аз съм много доволна от АЦЦ. Преди давах Проспан, но действието му според мен е незадоволително.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнениеот Innerlane » 20 Яну 2020, 10:51

Гринтус или Мукосолван натурал най-често. Давала съм и Н-ти-тус, Бронховитал, Нео Ангин Джуниър, Лихенсед...
От първите две сякаш съм най-доволна.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Какъв сироп за кашлица давате на вашето дете?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Яну 2020, 16:26

Моят син поне два пъти през зимата е с упорита кашлица. Пробвала съм доста сиропи, но за сега като че ли при него най-добър ефект има Силвъртус.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта