Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Мнениеот Пламена И. » 23 Яну 2020, 18:05

Всеки път, когато има грипна епидемия, ми се изправя косата. В училищата обявяват грипна ваканция и неминуемо на дневен ред се поставя въпросът: кой ще гледа детето? Баба и дядо не винаги са вариант и остава единият от родителите да си вземе отпуск. Ако може да ползва платен, добре, иначе излиза в неплатен и то при положение, че му го разрешат... В стара Загора все още няма грипна епидемия, но според мен е въпрос на време да я обявят. С мъжа ми сме си изчерпали отпуските и се чудя, ако училищата излязат в грипна ваканция, кой ще гледа малкия... Дано родителите ми да са здрави, за да могат да помогнат! Ако не – ще мислим варианти. Вие как се справяте с това положение?
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 24 Яну 2020, 11:13

Моят юнак още не ходи на училище, но когато се разболее и трябва да си остане вкъщи и аз изпадам в тиха паника. :sad: Викаме бабите от провинцията или си вземаме отпуск... който може... Гледаме да се редуваме с мъжа ми. Не е лесно...
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Мнениеот Елена Стоянова » 24 Яну 2020, 18:30

Моите родители винаги ми помагат в такива моменти. Но ако трябва да се оправяме сами с мъжа ми, вариантите са два - или отпуска, или болничен.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Мнениеот Цвети Цветкова » 25 Яну 2020, 20:33

Неприятно е, разбира се, но винаги намираме начин. Най-често помагат родителите ни - да са ни живи и здрави!
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Кой се грижи за децата ви през грипната ваканция?

Мнениеот ganka67 » 26 Яну 2020, 11:06

Гледаме да помагаме на младите колкото можем. И двамата с мъжа ми още работим, но като се наложи вземаме отпуски.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта