Септилин таблетки на Хималая може ли да се пият от болен с инсулт?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Септилин таблетки на Хималая може ли да се пият от болен с инсулт?

Мнениеот Калин Сотиров » 30 Яну 2020, 17:56

Здравейте! Продължавам с въпросите. Дано не ви стана досаден. Искам да засиля имунната система на баща ми, който прекара инсулт. Попитах наблюдаващия го лекар, но той не ми даде конкретен отговор на въпроса какъв имуностимулант би бил подходящ в този случай. За Септилин на Himalaya не прочетох да има нежелани реакции или несъвместимост с други лекарства, затова се насочих към тази хранителна добавка. Ако имате информация за нея и дали може да се приема от болен с инсулт, моля да споделите. А може да ми препоръчате и някой друг имуностимулант, който според вас е по-подходящ в случая. Благодаря!
Калин Сотиров
 
Мнения: 24
Регистриран на: 08 Яну 2020, 14:09

Re: Септилин таблетки на Хималая може ли да се пият от болен с инсулт?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 31 Яну 2020, 11:28

Инсултът е сериозно нещо и според мен не е добре на болния да се дават дори и хранителни добавки, които не са му предписани от лекар. Предполагам, че баща Ви пие и други лекарства. Много е важно те да са съвместими и да нямат странични ефекти.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Септилин таблетки на Хималая може ли да се пият от болен с инсулт?

Мнениеот Паулу Коелюв » 03 Фев 2020, 11:27

Според мен е най-добре да се съобразявате стриктно с указанията на лекуващия лекар. Щом той не ви е предписал конкретно лекарство, не е добре да го давате на болния по своя преценка.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта