Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Елена Стоянова » 31 Яну 2020, 12:17

Моето момиченце е със симптоми та грип. Личният ни лекар й изписа антибиотици, но аз не искам да й ги давам, без да има основателна причина за това. Ако се окаже само настинка, спокойно може да й мине и с обикновени лекарства. Искам да съм сигурна, преди да предприемем лечението. Не зная какво ви е мнението за антибиотиците, но аз ги употребявам само, когато е изключително наложително, особено що се отнася до детето.
Може ли да ми кажете къде в Сливен мога да направя такъв тест за грип?
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Пламена И. » 31 Яну 2020, 14:54

За Стара Загора зная, че такъв тест правят в лаборатория Синево. Ако има клон в Сливен, би могла да направиш изследванията там.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Борис.Пенев » 31 Яну 2020, 17:39

В Бодилаб не правят ли такива тестове? Много добра лаборатория е. Можеш да си проверяваш резултатите онлайн.
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38

Re: Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Цвети Цветкова » 01 Фев 2020, 14:22

Само в лаборатория ли може да се направи този тест? Няма ли такъв за домашни условия, който може да се закупи от аптеката?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Елена Стоянова » 03 Фев 2020, 15:20

Цвети Цветкова написа:Само в лаборатория ли може да се направи този тест? Няма ли такъв за домашни условия, който може да се закупи от аптеката?


Аз открих един такъв тест, който може да се закупи онлайн - ТЕСТ ВЕРОВАЛ ЗА БАКТЕРИАЛНА ИНФЕКЦИЯ, но ми се струва малко сложно и не зная дали ще се справя. По-добрият, а и по-сигурен вариант според мен е в лаборатория.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Бърз тест за грип в Сливен - къде мога да го направя?

Мнениеот Цвети Цветкова » 04 Фев 2020, 11:46

Елена Стоянова написа:
Цвети Цветкова написа:Само в лаборатория ли може да се направи този тест? Няма ли такъв за домашни условия, който може да се закупи от аптеката?


Аз открих един такъв тест, който може да се закупи онлайн - ТЕСТ ВЕРОВАЛ ЗА БАКТЕРИАЛНА ИНФЕКЦИЯ, но ми се струва малко сложно и не зная дали ще се справя. По-добрият, а и по-сигурен вариант според мен е в лаборатория.


На мен не ми изглежда толкова сложен за използване. Бих си го купила при нужда.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта