Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот marchinko73 » 03 Фев 2020, 13:34

Пушач съм и пия по три кафета на ден. Можете да се сетите какъв цвят са ми зъбите... Доста далеч от холивудското бяло, бих казал. Редовно си вземам пасти за зъби с избелващ ефект за пушачи, дори веднъж пробвах с някакъв прах, който рекламираха като много ефективен... Не бих казал, че имат кой знае какво положително въздействие. Веднъж в годината ходя за избелване на зъбите при стоматолог, но ми казаха, че това е агресивна манипулация срещу емайла на зъбите и при честото тим избелване стават чувствителни и болят при прием на топли или студени храни и напитки... Ами май са прави... от време на време ме болят. Гледах една реклама на тази черната паста за зъби Ултрабланка. За нея пише, че щади емайла на зъбите и ефектът се постига със съдържащия се в нея активен въглен. Някой пробвал ли я е? Дайте идеи за продукти за избелване на зъбите, които да не нарушават емайла.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот petyo62 » 04 Фев 2020, 11:03

Според мен няма такива продукти, щом пушиш и пиеш кафе. И аз съм тъй. Пробвал съм много пасти за зъби, но без ефект. Конкретно тази - Ултрабланка не съм я ползвал, може пък да е с някаква нова формула... Като цяло избелването на зъбите с най-видим ефект става при зъболекар. Другите продукти май са само за поддържане след това.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот Цвети Цветкова » 04 Фев 2020, 18:16

А това пробвал ли си го: Miracle Teeth Whitener? В момента е много нашумяло като естествен начин за избелване на зъби.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот marchinko73 » 05 Фев 2020, 11:15

Цвети Цветкова написа:А това пробвал ли си го: Miracle Teeth Whitener? В момента е много нашумяло като естествен начин за избелване на зъби.


Това не съм го пробвал. От него дали ще има ефект? Като гледам и то е активен въглен...
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот Паулу Коелюв » 07 Фев 2020, 14:37

От това, което съм чел по въпроса, съм останал с впечатлението, че всички избелващи пасти, прахове и системи за домашна употреба са малко ефективни. Изисква се продължителна употреба, а ефектът е минимален. Най-добро и с най-видими резултати е избелването на зъбите при зъболекар.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот Пламена И. » 08 Фев 2020, 14:48

Явно при едни хора действат, а при други - не. Аз не съм пушачка, но ползвам един турски прах за избелване на зъбите и съм много доволна. Но сигурно има значение доколко са оцветени зъбите и от какво.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот CekoVW » 12 Фев 2020, 18:20

Пламена И. написа:Явно при едни хора действат, а при други - не. Аз не съм пушачка, но ползвам един турски прах за избелване на зъбите и съм много доволна. Но сигурно има значение доколко са оцветени зъбите и от какво.


Тоя прах да не е случайно Fresh White? За пушачи не става - пробвал съм. А и не зная как се отразява на емайла на зъбите. Има сода в него.
CekoVW
 
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Яну 2020, 15:58

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот Nely Nel » 13 Фев 2020, 16:43

Аз съм доволна от пастата за зъби Ултрабланка. Според мен наистина избелва зъбите. При мен поне ефектът е видим.
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот marchinko73 » 16 Фев 2020, 12:10

Nely Nel написа:Аз съм доволна от пастата за зъби Ултрабланка. Според мен наистина избелва зъбите. При мен поне ефектът е видим.


Мерси за мнението... Не пречи да се пробва... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Продукти за избелване на зъби – има ли такива, които действат?

Мнениеот Венета.Николаева » 16 Фев 2020, 20:25

Аз като консултант на билкова и натурална козметика мога да споделя ,че имаме доста ефективни пасти за зъби.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта