Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Мнениеот Пламена И. » 06 Фев 2020, 17:58

Здравейте! Преди две години претърпях инцидент, при който си счупих носа. Появи се гърбица и освен това стои леко сплескан и изкривен на една страна. Гледката никак не е приятна. Не че преди това имах идеалния нос, но в момента прилича на сплескана камба. От известно време обмислям да си направя ринопластика, но не зная към кой лекар и коя клиника да избера. Корекцията на носа никак не е евтина, а и прочетох за много случаи на усложнения след това. Пациенти се оплакват от затруднено дишане, повторни изкривявания, главоболие и ред други неща... Към момента аз нямам затруднения с дишането, нито някакви други оплаквания. Проблемът ми е по-скоро естетически. Но, за да предприема тази стъпка, искам да съм сигурна къде и при кого отивам. Ако можете да ми препоръчате надежден специалист и клиника по ринопластика, ще съм ви много благодарна.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Мнениеот Елена Стоянова » 07 Фев 2020, 13:13

Моя приятелка преди няколко месеца си прави корекция на носа в Хил клиник в София. Каза, че обстановката и оборудването им е супер. Мисля, че спомена при кой доктор е била, но не помня името. Ако искаш, ще я попитам.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Мнениеот Пламена И. » 07 Фев 2020, 14:40

Елена Стоянова написа:Моя приятелка преди няколко месеца си прави корекция на носа в Хил клиник в София. Каза, че обстановката и оборудването им е супер. Мисля, че спомена при кой доктор е била, но не помня името. Ако искаш, ще я попитам.


Да, моля те. Попитай я при кай лекар се е оперирала. Ако може да каже и колко трае възстановяването. Благодаря! :thankyouyellow:
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Мнениеот Елена Стоянова » 10 Фев 2020, 14:59

Пламена И. написа:
Елена Стоянова написа:Моя приятелка преди няколко месеца си прави корекция на носа в Хил клиник в София. Каза, че обстановката и оборудването им е супер. Мисля, че спомена при кой доктор е била, но не помня името. Ако искаш, ще я попитам.


Да, моля те. Попитай я при кай лекар се е оперирала. Ако може да каже и колко трае възстановяването. Благодаря! :thankyouyellow:


Здравей, Пламена! Моята приятелка е била при проф. Румен Бенчев. Подуването, което се получава след операцията вече й е минало, но са й казали, че пълното възстановяване е за около година.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Търся препоръки за клиника и специалист по ринопластика

Мнениеот Пламена И. » 11 Фев 2020, 11:00

Благодаря, Елена! Ще се обадя в тази клиника и ще проуча как стоят нещата. :thankyouyellow: :inlove:
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта