Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Мнениеот Виолета Х. » 15 Фев 2020, 12:18

Здравейте! Препоръчаха ми Солгар Пет тъй като често имам главоболие по неизяснени причини и понякога изпадам в депресивни и тревожни състояния. Някой ползвал ли ги е за тези симптоми? Действат ли?
Освен това нямам и желание за ядене. Понеже съм чела, че 5 Хидрокситриптофанът влияе на апетита, се чудя до колко е подходящ за хора с лош апетит? Възможно ли е, ако пия тези капсули състоянието ми да се влоши? Има ли други хранителни добавки, с които мога съчетая Солгар Пет, за да не загубя съвсем апетит?
Имам и още едно питане: понеже понякога имам проблеми със съня и пия КАПСУЛИ ЗА НЕРВНАТА СИСТЕМА С ВАЛЕРИАНА И МАТОЧИНА * 240 SANCT BERNHARD, проблем ли е да продължавам да си ги пия или стават много еднаквите съставки?
Виолета Х.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Фев 2020, 12:14

Re: Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Мнениеот iriny » 17 Фев 2020, 09:43

Тези капсули съм ги пила за отслабване. Приемат се преди хранене - 20-30 минути. Ако не ги пиете за това, лекарите съветват да се приемат по време на ядене, а за апетита може да вземате нещо с пчелно млечице.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Мнениеот Виолета Х. » 18 Фев 2020, 10:22

iriny написа:Тези капсули съм ги пила за отслабване. Приемат се преди хранене - 20-30 минути. Ако не ги пиете за това, лекарите съветват да се приемат по време на ядене, а за апетита може да вземате нещо с пчелно млечице.

Няма да го пия за отслабване, а заради главоболието и тревожните състояния. Благодаря за мнението! А каква хранителна добавка с челно млечице може да ми препоръчате?
Виолета Х.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Фев 2020, 12:14

Re: Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Мнениеот ganka67 » 19 Фев 2020, 10:28

Апитонин капсули са подходящи за повишаване на апетита. Има и други продукти с пчелно млечице във вид на флакони - за пиене. Аз съм много доволна от жен шен с пчелно млечице. Пиех го за повишаване на имунитета, но според мен действа много добре и на апетита.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Солгар Пет – Хидрокситриптофан капсули при тревожност и депресия

Мнениеот Виолета Х. » 24 Фев 2020, 11:06

ganka67 написа:Апитонин капсули са подходящи за повишаване на апетита. Има и други продукти с пчелно млечице във вид на флакони - за пиене. Аз съм много доволна от жен шен с пчелно млечице. Пиех го за повишаване на имунитета, но според мен действа много добре и на апетита.


Благодаря! Взех си Апитонин. За сега апетитът ми си е ОК :smile: явно добре ми действа, но все още изпадам от време на време в моите тревожни състояния... Знаете ли колко дълго трябва да приемам Солгар Пет - Хидрокситриптофан и след колко време ще ми подейства?
Виолета Х.
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Фев 2020, 12:14


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта