МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Мнениеот Борис.Пенев » 19 Фев 2020, 11:05

Здравейте! Интересувам се как мога да се свържа с МБАЛ „Димитър Чакмаков“ в град Раднево. На баща ми му предстои операция, но ми каза, че хирургичното отделение в болницата не работело. Аз живея в Ямбол и от вчера се опитвам да се свържа с някого от въпросната болница, но телефоните са изключени. Някой може ли да ми даде информация какво се случва? Баща ми е възрастен и не може да пътува. Надявах се операцията да му я направят там, без да се налага да се мести. Моля, ако някой има информация за болницата, да сподели.
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38

Re: МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Мнениеот marchinko73 » 19 Фев 2020, 17:53

До колкото ми е известно хирургията и ортопедията в болницата в Раднево не функционират. По-добре вземете човека в Ямбол. В Раднево едва ли ще има кой да му обърне внимание.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Мнениеот CinemaFreak » 20 Фев 2020, 09:51

Болницата работи, но от няколко дни е навсякъде в медиите заради злоупотреби. Ако на това му казвате ...работа...
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Мнениеот Момчил Митев » 20 Фев 2020, 10:12

Днес гледах новините. Тая болница въобще няма да я бъде според мен. Потърсете друг вариант.
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: МБАЛ „Д-р Димитър Чакмаков" в Раднево работи ли?

Мнениеот Борис.Пенев » 25 Фев 2020, 10:26

Аз проблема си го реших - взех баща ми в Ямбол и тук ще го оперират, обаче какво ще правят хората в Раднево, които нямат възможност да отидат другаде? Малоумна история!!!
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта