Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Фев 2020, 12:20

Здравейте! През уикенда ми предстои пътуване със семейството до Пампорово. Синът ми, който е на 5 години не понася много добре пътуването с кола или автобус, особено когато има много завои. Винаги му прилошава и повръща и се налага често да спираме и да почиваме. Преди съм му давала Натриев цитрат сироп за деца против гаденето и повръщането, но пак не се чувства добре. Моя приятелка ми препоръча таблетките Превомит джуниър. Каза, че на дъщеря й действали много добре и нямали никакви проблеми. Обаче момиченцито е доста по-голямо от сина ми – на 10 години е. Може ли да давам от тези таблетки на моя син? Някой знае ли за каква възраст са подходящи, защото не намерих такава информация в описанието на продукта. Пише, че се вземат по 1-2 таблетки на ден, но не е посочено дали се пият или дъвчат и кога трябва да се приемат. Моля за информация и също и да ми препоръчате нещо по-ефикасно, което сте ползвали. Благодаря!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот zlati1459 » 27 Фев 2020, 21:36

Действително на опаковката не пише от каква възраст може да се дават... Има добри отзиви за тези таблетки, има ги и под формата на близалки, ако се притеснявате дали синът ви ще може да ги пие ...
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот lyuta_chushka95 » 28 Фев 2020, 11:03

zlati1459 написа:Действително на опаковката не пише от каква възраст може да се дават... Има добри отзиви за тези таблетки, има ги и под формата на близалки, ако се притеснявате дали синът ви ще може да ги пие ...

Благодаря за съвета! Мисля, че ПРЕВОМИТ близалки за деца ще са най-подходящи за него. И в листовката пише, че са за деца над 3 години. Освен това е обяснено как да се приемат - преди пътуването една и ако е необходимо още 1-2 по време на пътуването. Дано да му подействат добре!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот Елена Стоянова » 29 Фев 2020, 13:54

Много деца не понасят добре твърде дългите пътувания. И аз съм имала подобни проблеми с дъщеря ми. На нея много добре й действат PEDIAKID Travel Sickness сашета. Те са течни и готови за консумация. Не трябва да се приготвят предварително.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот lyuta_chushka95 » 02 Мар 2020, 10:54

Много благодаря за мненията. Да ви кажа, ПРЕВОМИТ близалките за деца му подействаха много добре на малкия. Дадох му една преди да тръгнем и една по време на пътя. Не се оплака, че му е лошо и за първи път като пътуваме някъде на дълго разстояние след това не е отпаднал и не мрънка. :smile:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Хапчета против повръщане при пътуване за деца - търся мнения за Превомит джуниър

Мнениеот Theresa » 30 Дек 2021, 11:41

Дименхидринат е много ефективен, но за деца над 6 годинки.
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта