Червени пъпчици по главата

Червени пъпчици по главата

Мнениеот Joro88 » 05 Мар 2020, 10:21

Здравейте
От десетина дена се появиха червени пъпчици по главата на пениса. Реших да започна самолечение .....без ефект,мазах се с гентамицин една седмица няма ефект.....нито ме сърбят,нито пари нещо,нито да тече нито нищо....просто се появиха и си стоят около простата...като ранички . Имам постоянен партньор(приятелка от години) и използвам презерватив,значи не би трябвало да е венерическа болест. Понеже преди месец се разболях от грип все още пия лекарства като резиста форте и aerius 5 mg...това е единственото което пия.Накратко казано това е,моля дайте съвет какво да правя.
Извинявам се ако темата не е за тука.
Joro88
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Мар 2020, 10:00

Re: Червени пъпчици по главата

Мнениеот Happyy » 05 Мар 2020, 10:40

Здравейте,според мен е най-добре да посетите подходящ за вашия случай лекар. Ако нито Вие, нито партньорката Ви сте имали сексуални контакти с външи хора, няма как да имате венерическа болест.
Самолечението може да влоши състоянието Ви, за това е най-добре да не се самолекувате, а да посетите специалист.
Happyy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Мар 2020, 10:34

Re: Червени пъпчици по главата

Мнениеот zlati1459 » 05 Мар 2020, 16:01

не отлагайте, а посетете специалист
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Червени пъпчици по главата

Мнениеот Методи.Димитров » 13 Ное 2020, 19:19

Дали правилно го описвате, пъпчи ли са или са петна?Ако са алени петна каквито и в моя случай бяха, бързо открих причината, спрях да пия чай в хартиени торбички и петната изчезнаха, преди това ходих на изследване, взеха матреал от петното и не установиха наличието на кожно заболяване, изписаха ми крем за мазане, без ефект.Този матреал от който са направени чаените торбички явно има някакъви вредни съставки.
Методи.Димитров
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Ное 2020, 18:59


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта