Помага ли е Авирон Рапид срещу грип?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 29 Яну 2020, 12:18

Заради грипната епидемия и опасността детето ми да се зарази от вируса в детската градина, потърсих вариант да му повиша имунната защита. Тази година никой от семейството ни не си е поставял противогрипни ваксини, защото с мъжа ми смятаме, че са неефективни срещу новите вируси и няма смисъл от тях. Педиатърът ни посъветва да приема Авирон Кидс гранули. До сега не сме давали от тях на малкия, но лекарят ни увери, че са много подходящи и ефикасни тъкмо за този период. Някой ползвал ли е тези гранули и дали наистина имат толкова добро действие?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот zlati1459 » 29 Яну 2020, 12:39

Да, перфектно е , препоръчвам ви и аз .
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 29 Яну 2020, 12:56

zlati1459 написа:Да, перфектно е , препоръчвам ви и аз .


Чудесно! Много благодаря за отзива! :-)
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот Пламена И. » 30 Яну 2020, 10:03

Правилно те е насочил докторът. И аз давам на малкия Авирон Кидс за засилване на имунитета. Точно сега има нужда с тази грипна епидемия.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот Елена Стоянова » 05 Фев 2020, 18:34

Много са добри тези гранули. И аз съм ги давала на дъщеричката ми. Наистина боледува по-рядко. Тази година обаче пропуснахме да й вземем нещо за стимулиране на имунитета и сега е болничка. :sad:
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Гранулите Авирон Кидс подходящи ли са за предпазване от грип?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 06 Фев 2020, 10:32

Елена Стоянова написа:Много са добри тези гранули. И аз съм ги давала на дъщеричката ми. Наистина боледува по-рядко. Тази година обаче пропуснахме да й вземем нещо за стимулиране на имунитета и сега е болничка. :sad:


Много съжалявам. Дано да оздравява бързо! На малкия вече му даваме Авирон Кидс и за сега всичко е наред.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Помага ли е Авирон Рапид срещу грип?

Мнениеот Калин Сотиров » 11 Мар 2020, 12:17

Здравейте! От няколко дни съм със симптоми на грип - хрема, висока температура, болки в гърлото и кашлица. Вземам Ангал, а преди това Стрепсилс за гърлото, Олинт спрей против хремата и пия Фервекс. Препоръчаха ми Авирон Рапид (Aviron Rapid) за подсилване на имунитета. До колкото разбрах това не е противовирусно лекарство, а хранителна добавка. Може ли да се приема от вече болен човек или се пие само профилактично за предпазване от заболяване? Не ми стана много ясно от описанията в листовката. Пише - при наличие на голямо количество вируси и контакт с болни... Другото, което ме интересува, е дали има някакви странични ефекти или несъвместимост с някои лекарства?
Ще съм благодарен хора, които са го употребявали, да споделят мнение.
-> АВИРОН РАПИД и диария - странични ефекти
Калин Сотиров
 
Мнения: 24
Регистриран на: 08 Яну 2020, 14:09

Re: Помага ли е Авирон Рапид срещу грип?

Мнениеот zlati1459 » 11 Мар 2020, 14:06

Здравейте, Авирон Рапид е отличен срещу грип и се пие при първите симптоми , а може и профилактично. Препоръчвам го.
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Помага ли е Авирон Рапид срещу грип?

Мнениеот Калин Сотиров » 11 Мар 2020, 16:42

zlati1459 написа:Здравейте, Авирон Рапид е отличен срещу грип и се пие при първите симптоми , а може и профилактично. Препоръчвам го.

Здравейте! Много благодаря за бързия отговор! Значи няма проблем да го пия, въпреки че вече съм болен. Дано да подейства! Приятен ден Ви пожелавам!
Калин Сотиров
 
Мнения: 24
Регистриран на: 08 Яну 2020, 14:09

Re: Помага ли е Авирон Рапид срещу грип?

Мнениеот zlati1459 » 12 Мар 2020, 10:07

Няма проблем, разбира се. Докторката го изписа на баща ми като се разболя от грип през декември, излекува се доста бързо се почувства по-добре.
Приятен ден и на Вас !
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта