След операция на сливици - проблеми

След операция на сливици - проблеми

Мнениеот boryana.angelova » 12 Мар 2020, 13:11

Здравейте на 25 години съм и след препоръка на УНГ-специалист ми отстраниха сливиците след продължителни боледувания, прекаране абцеси 3 през период от 2 години и след образуване на гнойни тапички по сливиците лекарят каза, че съм пред абцес и вече ще прибегнем до оперативно премахване. на 3 декември ми се извърши операция по стандартния метод. Операцията и след оперативния период мина нормално, с изключение, че получих силни болки в гърдите, отидох на пулмолог и след направена рентгенова снимка се установи бронхит. Лекувах се, донякъде преминават симптомите, чувствам се добре, но не след дълго време отново имам болки. Старая се да си правя инхалации с лайка, знам, че не се приемат антибиотици за лечение на бронхит, ходя загърната с шал, не вдишвам студен въздух и тн. Но тази болка в гърдите, секрет от носа и понякога кашлица продължават. Какъв може да е проблема и как да подходя, защото се притеснявам много, благодаря.
boryana.angelova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Мар 2020, 13:05

Re: След операция на сливици - проблеми

Мнениеот Dr Dimitrova » 17 Мар 2020, 11:15

Здоавейте!
Диагносциран ви е бронхит който трябва да се лекува в зависимост от това: хроничен ли е или екцербиран-изострен.Направете повторна консултация с пулмолог.Ако трябва той ще ви изпрати за консултация с алерголог или невролог. Поздрави и лек ден!!
Dr Dimitrova
 
Мнения: 45
Регистриран на: 30 Яну 2019, 10:26


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта