Търся мнение за продуктите против пърхот и косопад на Ревалид

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Търся мнение за продуктите против пърхот и косопад на Ревалид

Мнениеот Цвети Цветкова » 30 Апр 2020, 09:49

Здравейте! От известно време имам проблеми с косата. Появи се пърхот и като че ли започна да капе повече от обикновеното. Не зная дали е от сезона или се дължи на нещо друго... И преди съм имала подобни проблеми и по препоръка на моята фризьорка съм използвала шампоана на Фитовал, също и капсулите, но като че ли ефектът е минимален. От витамините за коса и нокти съм доволна от тези на Мерц и Допел херц. Мисля, че от тях състоянието на косата ми се подобри. Моя приятелка ми препоръча REVALID. Казва, че е много доволна – ползвала е капсулите, балсам и шампоан против косопад. Зная, че продуктите са швейцарски и марката е известна, но тъй като не съм я ползвала до сега, бих искала да се допитам и до вашето мнение. Благодаря!
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Търся мнение за продуктите против пърхот и косопад на Ревалид

Мнениеот iriny » 30 Апр 2020, 17:27

Аз също имам проблеми с косата. Продуктите на Ревалид наистина са много качествени. Пила съм капсулите и ми подействаха добре. Ползвала съм и шампоан, балсам и маска за коса. Препоръчвам ти ги.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Търся мнение за продуктите против пърхот и косопад на Ревалид

Мнениеот ganka67 » 04 Май 2020, 09:25

Аз също съм чувала добри отзиви за тази козметика, но не съм я ползвала. Шампоанът им против пърхот дали е добър?
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Търся мнение за продуктите против пърхот и косопад на Ревалид

Мнениеот Giusi » 18 Юни 2020, 13:09

Използвала съм продуктите на Ревалид и съм много доволна. Препоръчвам!
Giusi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Юни 2020, 12:51


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта