Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Да.
2
50%
Не.
2
50%
Не мога да реша.
0
Няма гласували

Общо гласове : 4

Мнениеот iriny » 15 Май 2020, 18:43

Здравейте! Пускам тази анкета както от чисто любопитство, така и за да разбера колко хора мислят като мен. От известно време много се говори по темата за ваксина срещу COVID-19. Някои казват, че вече е готова, други, че все още е в процес на разработване... Най-притеснителни са слуховете, че ще бъде повсеместна и задължителна... За сега са само слухове, но като нищо и може да стане. Вие бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус? Смятате ли, че тази ваксина трябва да е задължителна за всички?
iriny

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

Мнениеот mimeto96 » 15 Май 2020, 18:54

Абсолютно съм против и не мисля, че ваксината срещу коронвируса ще има някакъв положителен ефект. Щом вирусът непрекъснато мутира, всеки път ще трябва да правят нова. А преди да я пуснат тази ваксина не трябва ли да мине известен период на изпитание? Май този период беше доста дълъг, поне според нормалните изисквания за ново лекарство...
mimeto96

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу коронавирус?

Мнениеот Innerlane » 17 Май 2020, 09:32

Аз задължително бих се ваксинирала, дори ако ефектът ще е да изкарам болестта една идея по-леко, ако се заразя. Доколкото съм чувала от някои медици (по непотвърдена информация), ваксината най-вероятно ще е достъпна от другото лято.
Innerlane

Назад към Актуални теми и новини