как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот ogi-smile » 18 Яну 2012, 12:42

Силвия Бояджиева написа:Наистина е много трудно да се отървеш от такъв човек, обаче не може и да останеш с него така че трябва да се намери подходящ начин ако трябва постепенно да се отдръпнеш...
На мен ми се е случвало два пъти, единия път бях в пубертета и точно така ме заплашваше че ако го оставя тои няма да живее повече и тем подобни, постоянно идваше до нас все си мислеше че имам друг и какви ли не глупости, стигна се до там че ми стана адски антипатичен много неприятно, но аз бях малка тогава и не съм приемала заплахите насериозно и не ми и пукаше не можех да го понасям и просто всекипът когато идваше аз го избягвах!
Втория път беше бившия ми съпруг, но тои заплашваше мен, че ще ме пребие и какво ли не какви думи само а в следващия момент ми реве и се моли да се съберем, много неприятни случки, тои живее в Бургас а аз се върнах в Стара Загора, е беше му станала като квартал през два дена беше тук и какви ли не простотий чак до полиция стигнахме.Не се върнах при него въпреки всичко и така изтърпях това което продължи около 6месеца телефонен тормоз, и посещения през 2дни, найстина трябва много търпение да изтърпиш подобни неща!

Не знам страшно е, толкова е страшно, да чуваш ще се самоубия остават ми няколко дни. Чуваш ли , ти си виновен.... не ставаш... Събуждаш се в пот, искаш да избягаш, а осъзнаваш, че няма къде да отидеш... Търсиш помощ, но тук хората са лоши, обсъждат те, говорят зад гърба ти... :( :( :( :( :( :(
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 19 Яну 2012, 22:10

ogi-smile написа:
Силвия Бояджиева написа:Наистина е много трудно да се отървеш от такъв човек, обаче не може и да останеш с него така че трябва да се намери подходящ начин ако трябва постепенно да се отдръпнеш...
На мен ми се е случвало два пъти, единия път бях в пубертета и точно така ме заплашваше че ако го оставя тои няма да живее повече и тем подобни, постоянно идваше до нас все си мислеше че имам друг и какви ли не глупости, стигна се до там че ми стана адски антипатичен много неприятно, но аз бях малка тогава и не съм приемала заплахите насериозно и не ми и пукаше не можех да го понасям и просто всекипът когато идваше аз го избягвах!
Втория път беше бившия ми съпруг, но тои заплашваше мен, че ще ме пребие и какво ли не какви думи само а в следващия момент ми реве и се моли да се съберем, много неприятни случки, тои живее в Бургас а аз се върнах в Стара Загора, е беше му станала като квартал през два дена беше тук и какви ли не простотий чак до полиция стигнахме.Не се върнах при него въпреки всичко и така изтърпях това което продължи около 6месеца телефонен тормоз, и посещения през 2дни, найстина трябва много търпение да изтърпиш подобни неща!

Не знам страшно е, толкова е страшно, да чуваш ще се самоубия остават ми няколко дни. Чуваш ли , ти си виновен.... не ставаш... Събуждаш се в пот, искаш да избягаш, а осъзнаваш, че няма къде да отидеш... Търсиш помощ, но тук хората са лоши, обсъждат те, говорят зад гърба ти... :( :( :( :( :( :(



Много вярно е, но не можеш да се самоизмъчваш така все трябва да се измисли някакво добро решение от което никои да не пострада!Най вероятно имаш наи добър приятел приятелка или родителите ви твоите неговите!Ако трябва към специалист се обърни да ти помогне да се справиш с проблема, защото е кошмарно да си от страх с такъв човек!
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот PasDeDeux » 09 Окт 2013, 16:59

Хората, които са толкова смели в думите, рядко могат да направят нещо, толкова дръзко! :)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Zlatoto_87 » 10 Ное 2013, 00:22

Не можах да разбера дали става въпрос за момче или момиче!
нЕЩАТА МОГАТ ДА БЪДАТ МН РАЗЛИЧНИ ПРИ ЕДНО МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ!
Zlatoto_87
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Окт 2013, 13:45

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Lyomi » 17 Дек 2013, 15:15

Тези дето лаят, но не хапят ги знаем всички, не можеш да се притесняваш за човек, който си отписал!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Ное 2014, 15:46

Много лошо! Не искам да си представя какво би било да попадна в такава ситуация, честно да си кажа! Надявам се, че след толкова време сте се измъкнали от тази сложна ситуация! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Lisica » 17 Апр 2015, 13:09

Е това е ужасно, да те тормози някой, да те заплашва, в крайна сметка като е дошъл края търсиш подкрепа от роднините и приключваш, не се мъчиш и не се тормозиш допълнително, а човека отсреща да се оправя.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот klara » 03 Фев 2016, 16:29

Като знам как са изпляскали хората на днешно време, човек да не попада на подобни. Работата стане ли прекалено сериозна, бих подала жалба в полицията.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Lili_pili » 03 Фев 2016, 16:38

klara написа:Като знам как са изпляскали хората на днешно време, човек да не попада на подобни. Работата стане ли прекалено сериозна, бих подала жалба в полицията.

Моя позната така успя дас е отърве накрая с жалба, иначе няма спасение, ограничителна заповед и т.н. :(
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот penelopa » 24 Мар 2016, 18:00

Никога не знаеш как ще реагира човек при някаква тежка и сложна за отношенията ситуация. Всеки си казва дано не се случва, не знаеш колко му е акъла на такъв човек и на какво е способен, може би на всичко.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта