как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Snejna » 31 Мар 2016, 11:42

penelopa написа:Никога не знаеш как ще реагира човек при някаква тежка и сложна за отношенията ситуация. Всеки си казва дано не се случва, не знаеш колко му е акъла на такъв човек и на какво е способен, може би на всичко.

Затова трябва да се потърси помощ от полицията, реагират много адекватно на такива случаи, просто трябва да имаме доверие малко поне в полицията.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот balsam » 31 Мар 2016, 13:56

Snejna написа:
penelopa написа:Никога не знаеш как ще реагира човек при някаква тежка и сложна за отношенията ситуация. Всеки си казва дано не се случва, не знаеш колко му е акъла на такъв човек и на какво е способен, може би на всичко.

Затова трябва да се потърси помощ от полицията, реагират много адекватно на такива случаи, просто трябва да имаме доверие малко поне в полицията.


Дано да реагират адекватно, но малко се съмнявам. Полицаите много, много не обичат да се намесват в битови разправии.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 16:23

balsam написа:
Snejna написа:
penelopa написа:Никога не знаеш как ще реагира човек при някаква тежка и сложна за отношенията ситуация. Всеки си казва дано не се случва, не знаеш колко му е акъла на такъв човек и на какво е способен, може би на всичко.

Затова трябва да се потърси помощ от полицията, реагират много адекватно на такива случаи, просто трябва да имаме доверие малко поне в полицията.


Дано да реагират адекватно, но малко се съмнявам. Полицаите много, много не обичат да се намесват в битови разправии.

Изобщо не е така, имала ли си такъв случай пред очите си, за да си сигурна? От опит ти казвам, че се държат много адекватно и безпроблемно и вземат присърце нещата. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Lili_pili » 21 Юни 2017, 11:19

Това е истерично и смешно със заплахите за самоубийство, направо е абсурдно. Никога нае бих се спряла , ако ме заплашват по такъв начин, тръгвам си и толкова. Куче, което лае не хапе е казал народа.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Rossi Ross » 15 Мар 2019, 12:44

Аз съм имала такава връзка и добре, че не продължи дълго. Просто споделих на родителите си и те впрегнаха всичките си усилия в това да ме защитят. Това е най-разумното решение в подобни ситуации.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Lucy » 17 Апр 2019, 10:15

Помощ от полиция и от семейството. Иначе, сам да успееш да се измъкнеш, няма да е лесно. После и смяна на телефонен номер, смяна на обкръжението, ако е било общо...
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Съни » 24 Апр 2019, 12:52

При мен не се е стигало до заплахи, но имах връзка с обсебващ човек. Наистина е страшно трудно откъсването. Колкото и да си силен и непреклонен. Такива хора си имат своите тактики и подходи да те манипулират и да те изнудват. Ако нямаш до себе си друг, здраво стъпил на земята, човек, който да те подкрепя ежечасно, просто е много трудно.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: как да се разделя с човек, който ме заплашва?

Мнениеот Fire storm » 09 Май 2019, 12:27

От раз, няма друг начин. Другото е мъчение.
Fire storm
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:56

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта