Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Мнениеот Борис.Пенев » 16 Юни 2020, 19:40

Здравейте! Преди време ви споделих моя проблем с болките в кръста и коленете. Както ме посъветвахте, отидох на лекар и той ми каза, че са от прекомерното натоварване след дълго обездвижване. Предписа ми мазила и хапчета и ми препоръча постепенно раздвижване. Отидох и при моя приятел рехабилитатор. Той ми направи възстановяваща програма и ми препоръча да пия АРТРИ ХЕРБ. Каза, че подпомага възстановителните процеси в ставите и премахва болката. Като прочетох информацията за тази хранителна добавка, видях, че е точно за моите болежки. Обаче прочетох и доста негативни коментари... Не съм пил тези капсули и не зная как действат. Молбата ми е да споделите мнение за тях. Ефикасни ли са и дали имат някакви странични ефекти?
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38

Re: Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Мнениеот ganka67 » 17 Юни 2020, 09:49

Ползвала съм Артри Херб и съм доволна от действието му. Болката в ставите постепенно намалява и изчезва и стават по-подвижни. Поне при мен подейства. Пробвайте.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Мнениеот Борис.Пенев » 18 Юни 2020, 08:57

ganka67 написа:Ползвала съм Артри Херб и съм доволна от действието му. Болката в ставите постепенно намалява и изчезва и стават по-подвижни. Поне при мен подейства. Пробвайте.

Колко време трябва да пия тези капсули, за да има ефект?
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38

Re: Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Мнениеот ganka67 » 19 Юни 2020, 10:08

Това все пак е билков продукт и за да подейства се изисква да се приема по-продължително време. Аз почувствах подобрение след горе-долу месец откакто започнах да пия Артри Херб.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53

Re: Търся мнение за АРТРИ ХЕРБ капсули

Мнениеот Борис.Пенев » 22 Юни 2020, 09:50

ganka67 написа:Това все пак е билков продукт и за да подейства се изисква да се приема по-продължително време. Аз почувствах подобрение след горе-долу месец откакто започнах да пия Артри Херб.

Благодаря за мнението! Ще пробвам. Дано и при мен да има положителен ефект!
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron