Постоянно изтръпване, парене и скованост

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Постоянно изтръпване, парене и скованост

Мнениеот Mimoz » 21 Юни 2021, 09:22

Здравейте, пиша тук с надежда ако някой е имал подобен здравословен проблем да ми даде съвет как се е справил. От близо година имам изтръпване, парене, скованост и мравучкане както в седалището така и по цялата дължина на краката, и тези усещания станаха постоянни и не преминават нито през нощта нито през деня постоянно всичко е сковано и изтръпнало. Посетих всички възможни специалисти, направих също и скенер на гръбнака и ЕМГ пих лекарства и витамини назначени от невролог но нямам никакво подобрение и нямам поставена диагноза. Ще бъда благодарна ако някой даде съвет може и на лични. Хубав и успешен ден!
Mimoz
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юни 2021, 08:59

Re: Постоянно изтръпване, парене и скованост

Мнениеот Lemy » 22 Юли 2021, 06:46

Бих ви препоръчал да си направите тест за Лаймска.
Lemy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юли 2021, 06:43

Re: Постоянно изтръпване, парене и скованост

Мнениеот didkaa71 » 09 Сеп 2021, 11:02

Здравейте!
Дъщеря ми, която е на 22г. се оплаква от изтръпване и слабост в лявата ръка, по дланта, китката,до лакътя, също каза че и леко усеща изтръпване към левия крак. Много е притеснена, започна да се оплаква и от стягане вляво и да въздиша учестено и дълбоко. Това изтръпване и слабост продължават почти постоянно, като вечер са най-силни. От миналия месец пък имаше главоболие отново в лявата страна на главата, и зачервяване и замъгляване на окото. Последните дни е много много притеснена, защото усеща ръката си много слаба и с тези пробождания вляво, си мисли че е от сърцето нещо, въпреки че според нас не е..Моля ви за мнение. Ще посетим и невролог, но с тези постоянни оплаквания, реших да попитам и за мнения на хора, сблъскали се с подобни усещания.
Благодаря Ви предварително!
didkaa71
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2021, 10:55


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron