Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот BRI » 28 Фев 2013, 11:11

Мястото му е точно на мястото си :P Той е щастлив от предстоящия мач и точи лиги на бира с чипс, а аз слагам високите токчета и марш навън...по женски :P
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Anka » 22 Апр 2015, 11:26

BRI написа:Мястото му е точно на мястото си :P Той е щастлив от предстоящия мач и точи лиги на бира с чипс, а аз слагам високите токчета и марш навън...по женски :P

Малко го гледат по този начин, повечето жени или фалшиво се правят, че харесват и разбират от футбол, или мрънкат на половинките си.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Апр 2015, 12:17

Не мога да понасям този футбол, ужасно нещо! :x А мъжът ми е такъв фен, толкова години сме заедно и не мога и не мога да понасям футбола, когато има първенства предпочитам да се махне с приятели на някъде, отколкото да ми вика у дома. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Anka » 29 Апр 2015, 06:50

Сега е толкова модерно жените да разбират от футбол, явно не можахме да се преборим с тази мъжка страст и се наложи да станем част от нея. На мен лично ми е много,много странно! :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Lilly_milly » 29 Апр 2015, 13:01

Не разбирам като не харесвате едни и същи неща защо сте заедно с мъжете си :roll: ако е някакво изключение, т.е. е едно от малкото неща, с които се разминавате, то няма да имате проблем вие с него, докато той си гледа мач, ти ще си четеш или ще вършиш това, което е приятно за теб, не разбирам защо, когато хората са във връзка трябва да бъдат като залепени :?:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Апр 2015, 15:42

Lilly_milly написа:Не разбирам като не харесвате едни и същи неща защо сте заедно с мъжете си :roll: ако е някакво изключение, т.е. е едно от малкото неща, с които се разминавате, то няма да имате проблем вие с него, докато той си гледа мач, ти ще си четеш или ще вършиш това, което е приятно за теб, не разбирам защо, когато хората са във връзка трябва да бъдат като залепени :?:

Не залепени, но като има световно първенство и то е един месец, това означава ли, че не трябва да бъдем с партньорите си за този период изобщо?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот svetlozara » 22 Юли 2015, 14:55

Ваня Стойчева написа:
Lilly_milly написа:Не разбирам като не харесвате едни и същи неща защо сте заедно с мъжете си :roll: ако е някакво изключение, т.е. е едно от малкото неща, с които се разминавате, то няма да имате проблем вие с него, докато той си гледа мач, ти ще си четеш или ще вършиш това, което е приятно за теб, не разбирам защо, когато хората са във връзка трябва да бъдат като залепени :?:

Не залепени, но като има световно първенство и то е един месец, това означава ли, че не трябва да бъдем с партньорите си за този период изобщо?

След като се налага, така ще му бъде далеч по-приятно времето прекарано с вас после! :) Защото ще знае мъжът ви, че цените неговото време и неговите удоволствия. ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот annydance » 23 Юли 2015, 13:27

svetlozara написа:
Ваня Стойчева написа:
Lilly_milly написа:Не разбирам като не харесвате едни и същи неща защо сте заедно с мъжете си :roll: ако е някакво изключение, т.е. е едно от малкото неща, с които се разминавате, то няма да имате проблем вие с него, докато той си гледа мач, ти ще си четеш или ще вършиш това, което е приятно за теб, не разбирам защо, когато хората са във връзка трябва да бъдат като залепени :?:

Не залепени, но като има световно първенство и то е един месец, това означава ли, че не трябва да бъдем с партньорите си за този период изобщо?

След като се налага, така ще му бъде далеч по-приятно времето прекарано с вас после! :) Защото ще знае мъжът ви, че цените неговото време и неговите удоволствия. ;)

И аз съм на това мнение, всеки трябва да уважава интересите и заниманията на другия, независимо дали му харесва, или не :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот qwerryyy » 23 Юли 2015, 13:33

Не трябва да се прекалява, аз ако обичам да гледам турски сериали до колко ще са ми позволени?!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Rali_hr » 23 Юли 2015, 14:59

Моят мъж не гледа футбол, не е запален фен, не ходи по мачове. Гледаме Световното и Европейското и финала на Шампионска лига заедно, всички викаме с бира и чипс! :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron