Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Vampire Kiss » 16 Яну 2012, 14:35

Мразите ли футбола? Или няма никакъв проблем с него? Скучно ли ви е да зяпате футбол по телевизора? Или пък ви е много интересно?
Как ви се струва, ще ви хареса ли, ако гаджето ви е футболен фанатик? Сигурно още майките ни са ни го предали с кърмата – едно неясно усещане за отвращение от това да стоиш в кухнята, да пържиш картофи, да режеш салати и шпеков салам, за да можеш да влезеш тихо с подноса в задимения хол, в който стоят мъжете, пушат на затворен прозорец, телевизорът крещи, те викат, но едно чукване на чашите ги изнервя и ги вкарва в тиха лудост. Гонят те от стаята, нямаш къде да отидеш, освен в кухнята, където да продължиш да миеш чиниите и да ги пълниш с поредната порция салата или нарязан салам. Виковете на коментатора пронизват ушите ти, чуват се дори и през стените. Отиваш до магазина за още бира, по улицата те гонят крясъците на футболистите, тълпата, коментаторите, зяпачите пред телевизора, а на вратата често стои надпис „Затворено“, защото нали футболът е религия и закон, а няма как да работиш и да гледаш, нали?

Дали през 2012 има някаква промяна? Мисля си, че има голяма промяна и при двата пола – жените също им е интересно, мъжете са по-толерантни. Дори и моето гадже изпуска мачове и гледа записи, ако му се налага да излезем заедно. Има всички екипи на ЦСКА, но не държи да излиза с тях. Абониран е за няколко вестника за футбол, чете сайтовете, но винаги има време да ми направи и комплимент и да ме изведе на някоя приятно място. Никога не ми е предлагал да ме води по стадионите, защото знае, че ми е скучно.

При всички ли е така или просто аз съм рядка късметлийка?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Silvi » 16 Яну 2012, 14:50

Vampire Kiss написа:Мразите ли футбола? Или няма никакъв проблем с него? Скучно ли ви е да зяпате футбол по телевизора? Или пък ви е много интересно?
Как ви се струва, ще ви хареса ли, ако гаджето ви е футболен фанатик? Сигурно още майките ни са ни го предали с кърмата – едно неясно усещане за отвращение от това да стоиш в кухнята, да пържиш картофи, да режеш салати и шпеков салам, за да можеш да влезеш тихо с подноса в задимения хол, в който стоят мъжете, пушат на затворен прозорец, телевизорът крещи, те викат, но едно чукване на чашите ги изнервя и ги вкарва в тиха лудост. Гонят те от стаята, нямаш къде да отидеш, освен в кухнята, където да продължиш да миеш чиниите и да ги пълниш с поредната порция салата или нарязан салам. Виковете на коментатора пронизват ушите ти, чуват се дори и през стените. Отиваш до магазина за още бира, по улицата те гонят крясъците на футболистите, тълпата, коментаторите, зяпачите пред телевизора, а на вратата често стои надпис „Затворено“, защото нали футболът е религия и закон, а няма как да работиш и да гледаш, нали?

Дали през 2012 има някаква промяна? Мисля си, че има голяма промяна и при двата пола – жените също им е интересно, мъжете са по-толерантни. Дори и моето гадже изпуска мачове и гледа записи, ако му се налага да излезем заедно. Има всички екипи на ЦСКА, но не държи да излиза с тях. Абониран е за няколко вестника за футбол, чете сайтовете, но винаги има време да ми направи и комплимент и да ме изведе на някоя приятно място. Никога не ми е предлагал да ме води по стадионите, защото знае, че ми е скучно.

При всички ли е така или просто аз съм рядка късметлийка?

Винаги съм ценяла интересите на половинката си, но за щастие гаджето ми не гледа мачове. За сметка на това е фитнес маниак. С огромно удоволствие приготвям ежедневните му порции зеленчуци, ориз и месо. Дори да започне да гледа мачове, ще се радвам да правя каквото и да е за него защото знам, че той също ще го направи за мен. В една връзка всеки трябва да гради своето щастие и да цени личната територия на половинката си. Така както той се интересува от футбол или фитнес, така аз също имам хобита, от които не съм спирана. Това е в основата на всяка връзка-уважението.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот southern_sun » 16 Яну 2012, 15:02

Съпругът ми не гледа мачове, но пък за сметка на това дъщеря ми гледа. У нас никой не е футболен фен и за това се чудя детето на кой се е метнало :lol: :lol:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Даниела Стоянова » 16 Яну 2012, 15:09

У нас редовно се следят мачовете, това е времето, в което моят съпруг се събира с приятели. Но никога не съм била жената, която описвате
да стоиш в кухнята, да пържиш картофи, да режеш салати и шпеков салам, за да можеш да влезеш тихо с подноса в задимения хол, в който стоят мъжете, пушат на затворен прозорец, телевизорът крещи, те викат, но едно чукване на чашите ги изнервя и ги вкарва в тиха лудост. Гонят те от стаята, нямаш къде да отидеш, освен в кухнята, където да продължиш да миеш чиниите и да ги пълниш с поредната порция салата или нарязан салам.

Съпругът ми си приготвя всичко и после си чисти. Имам идеалния съпруг! :lol: :lol:
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот hera_00 » 16 Яну 2012, 15:25

Моят приятел също е футболен фен, но това не пречи на нашата връзка, тъй като и аз обичам да гледам футбол. Смятам, че не е толкова лошо и ние жените да бъдем толерантни към хобитата на мъжете. Така може да открием нещо интересно дори за себе си. :lol:
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Forman » 16 Яну 2012, 15:34

Никога не бих допуснал съпругата ми да слугува докато аз и моите приятели се радваме на една истински мъжка игра. От малък у нас са се гледали мачове, но тъй като това си е чисто мъжко занимание не оставаме жените да ни шетат докато ние коментираме голове и дузпи. Съпругата ми също гледа мачове с мен, което много ме радва. В едни идеални семейни отношения мъжът и жената трябва да споделят еднакви интереси и да уважават интересите си по отделно.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Vampire Kiss » 17 Яну 2012, 15:37

Много се радвам, че нещата са се променили и няма повече от тези кошмарни епизоди от 80те.
Ама, мен ли ще цакат с топла бира и мач по телевизията? :lol: :lol: :lol:
И все пак, дами, дебнете мъжа си за всяка проява на футболна фенщина, че кой ги знае тия мъже, лудват като огън в суха купа сено!
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот Prolet8 » 25 Фев 2013, 18:38

ООО футболът за мен няма място, не харесвам футбол, не харесвам футболисти!!! Мъж ми не е фен и слава богу!!!!
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот winterrose » 25 Фев 2013, 21:44

Нямам нищо против да гледам футбол, дори мога да кажа, че го харесвам като спорт. Даже когато даваха по-интересните мачове по време на Европейското с моя човек гледахме заедно. Познавах почти всички резултати, за разлика от него :)
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Футболът в една връзка - къде му е мястото? :)

Мнениеот qna toneva » 27 Фев 2013, 23:12

ами не ми е особенно приятно когато има мачове за гледане-особенно коментаторите,когато дрънкат постоянно.......,но компромис понякога се налага в името на любовта-ахаххаахаххах
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта