Липса на настроение и концентрация след свършване в продължение на дни. Защо?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 21:28

kriskiss2001 написа:
Margo написа:Хей момичета, а случвало ли ви се е да ви изненада с преждевременна еякулация?

То и при жените и при мъжете понякога може да дойде по-бързо, зависи от настройка, от усещане, от много неща. Индивидуално е. Ако се прави по често секс, няма да се стигне до преждевременна



при жените няма лошо да идва бързо ;) :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 08:43

valiart написа:
kriskiss2001 написа:
Margo написа:Хей момичета, а случвало ли ви се е да ви изненада с преждевременна еякулация?

То и при жените и при мъжете понякога може да дойде по-бързо, зависи от настройка, от усещане, от много неща. Индивидуално е. Ако се прави по често секс, няма да се стигне до преждевременна



при жените няма лошо да идва бързо ;) :lol:

Да, естествено, имах приятелка още преди да съм в нея и беше свършила, явно и усещането е много важно.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот qproin » 25 Окт 2011, 14:27

rumpe написа:Хмм, предполагам, че бързата еякулация е проблем за по-голямата част от мъжете, но аз имам друг проблем... понякога, напоследък доста често, просто не мога да свършал ПРиятелката ми си мисли, че не я харесвам достатъчно, че не ме възбужда, а не е така... всичко е както трябва, но просто понякога не мога да се изпразня... Вероятно трябва да потърся специалист, но не знам какъв - уролог?

Ами предлагам ти да опиташ сам да се облекчиш и ако пак имаш затруднение да потърсиш лекар.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 14:30

qproin написа:
rumpe написа:Хмм, предполагам, че бързата еякулация е проблем за по-голямата част от мъжете, но аз имам друг проблем... понякога, напоследък доста често, просто не мога да свършал ПРиятелката ми си мисли, че не я харесвам достатъчно, че не ме възбужда, а не е така... всичко е както трябва, но просто понякога не мога да се изпразня... Вероятно трябва да потърся специалист, но не знам какъв - уролог?

Ами предлагам ти да опиташ сам да се облекчиш и ако пак имаш затруднение да потърсиш лекар.

Понякога може да има засечки, зависи и от натовареното ежедневие, но ако се случва често наистина ще трябва спелиалист уролог.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот Ivaylo » 12 Ное 2011, 00:25

rumpe написа:Хмм, предполагам, че бързата еякулация е проблем за по-голямата част от мъжете, но аз имам друг проблем... понякога, напоследък доста често, просто не мога да свършал ПРиятелката ми си мисли, че не я харесвам достатъчно, че не ме възбужда, а не е така... всичко е както трябва, но просто понякога не мога да се изпразня... Вероятно трябва да потърся специалист, но не знам какъв - уролог?


Това се получава ако си пил или си употребявал определени лекарства преди секс. Не е от най-приятните неща на света.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот Forman » 20 Яну 2012, 16:30

Такаааа, до тук видях, че сте разглеждали въпроса ако няма еякулация, ами какво става ако дойде прекалено бързо?

Само искам да отбележа, че от този проблем страдат десет милиона мъже по света. Много по-голям е броят на тези които поне веднъж или няколко пъти са се сблъсквали с него.
За да се справите с този проблем обаче трябва да знаете няколко неща:
Това е най-обикновен сексуален проблем, на който съвременното общество трябва да обърне сериозно внимание. Преждевременната еякулация това е неспособността да се задържи еякулацията до момент в който и двамата партньори да свършат едновременно. Смятаното до сега твърдение, че това се дължи на прием на медикаменти е изместено от чисто психологически причини.
Съществуват няколко причини за да се появи преждевременна еякулация:
-най-често се проявява при сексуален контакт след дълъг период на въздържание. Това може да бъде един от най-тревожните случаи.
Като основен проблем, който се получава в следствие на преждевременната еякулация това е създаващото се напрежение в една връзка тъй като един мъж да има незадоволителен сексуален живот, оставайки неспособен да задоволи своята партньорка, като по този начин да чувства и себе си незадоволен. Това може да прерастне в наистина голям проблем като изневярата например. Преждевременната еякулация влияе на самочувствието на мъжа, като това може да занижи качествата му на любовник, а липсата на качествен сексуален живот при мъжа е от огромно значение.
На проблема трябва да се гледа сериозно, за да се предотвратят по-сериозни последствия.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот Memento » 20 Яну 2012, 19:54

Причината може да бъде доста тривиална. Ако в по-продължителен период няма реален секс а само ръкоделие, човек е възможно да привикне и после да му е по-трудно да свърши с жена. Това се третира със въздържание и редовен секс с партньора.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Еякулацията невъзможна

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 11:14

Memento написа:Причината може да бъде доста тривиална. Ако в по-продължителен период няма реален секс а само ръкоделие, човек е възможно да привикне и после да му е по-трудно да свърши с жена. Това се третира със въздържание и редовен секс с партньора.

То и с жените е така. Сексът е занимание за двама, другото е имитация :)
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Еякулацията невъзможна - не мога да свърша

Мнениеот varlam » 02 Авг 2013, 09:20

При мен се получава да не мога да свърша, ако съм употребил алкохол. Не съм редовен "пияч", но понякога се случва. Сигурен знак, че алкохолът и сексът не вървят ръка за ръка, поне при мъжете :)
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот ivoblinc » 30 Окт 2014, 16:22

Това е сериозен проблем, който започна последните години повече да се дискутира. Тези дни четох някаква статия, в която се цитираше проучване и се оказва, че мъжете с по-голям брой сексуални партньори са по-защитени с около 20% :o :o :o

Шокиращо ми звучи това лично на мен, дали може да се вярва на тази информация и до колко ви се вижда реална тя? :? :?
Men.jpg
Men.jpg (14.29 KiB) Прегледано 2391 пъти
истина е, че много голяма част от мъжете в България не се интересуват от простатата си, докато не започне да ги алармира, но и в такъв етап отново остават всичко на произвола, :!: :!: :!: затова и процентите са толкова високи, на заболелите от рак на простатата мъже :idea:

Дали обаче, въпреки че сме безотговорни можем да се предпазим от рак на простатата, благодарение на богатия си сексуален живот :? Тук уловката беше, че само мъжете с предпочитания към нежния пол са предпазени от рак на простатата, но неизвестно по какви причини, а според вас? :roll:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта