Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

02 Дек 2015, 13:48

rabotnata pchela написа:
Andrey написа:А, признавате си поне, че вие жените вечно се дърпате, после се сърдите, когато ние тръгнем да си лекуваме простата къде намерим. :mrgreen: :heartbeating:

Айде, айде. Когато станете семейни забравяте и за гушкането и за романтиката, така че какъв ти секс?!

То това е много странно, че не си ли общувате, какво се случва в двойките след време, за да се получават подобни "недоразумения"?

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

15 Дек 2015, 14:28

rabotnata pchela написа:
Andrey написа:А, признавате си поне, че вие жените вечно се дърпате, после се сърдите, когато ние тръгнем да си лекуваме простата къде намерим. :mrgreen: :heartbeating:

Айде, айде. Когато станете семейни забравяте и за гушкането и за романтиката, така че какъв ти секс?!

:rolling: :rolling: :rolling: Със сигурност семейния живот е виновен за проблемите с простатата. :) Но това цялото е много сложна философия! :)

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

02 Дек 2016, 11:22

ми с годините сексът намалява, да, не сме така активни, както през 20-те си готини, а и жените по-трудно се навиват. Обаче това не означава да спрем опитите.. все пак всичко е в името на здравето!

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

02 Дек 2016, 12:03

И аз съм го чувал това, че мъжът трябва повече да прави секс, за да няма проблеми с простата. Има логика, - като се стимулира областта там, а не закърнява, ще има резултат :smile: .

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

02 Дек 2016, 15:08

Mauritius написа:И аз съм го чувал това, че мъжът трябва повече да прави секс, за да няма проблеми с простата. Има логика, - като се стимулира областта там, а не закърнява, ще има резултат :smile: .

Това е сериозно подкрепена от наУката теория, която всяка съпруга трябва да вземе присърце. :mrgreen:

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

06 Фев 2017, 16:50

Доказателство, че сексът си е важен, както и да го погледнеш. :mrgreen: Особено за здравето на мъжа, а и за здравето на жената със сигурност е от значение богатия сексуален живот.

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

06 Фев 2017, 23:35

Едва ли трябва да се спи с много жени, за да се предпази един мъж от проблеми с простата. Може да има богат сексуален живот и с една жена :smile: .

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

07 Фев 2017, 11:53

black написа:Едва ли трябва да се спи с много жени, за да се предпази един мъж от проблеми с простата. Може да има богат сексуален живот и с една жена :smile: .

Стига и тя да е на същата сексуална вълна като него, тогава работите стават, но май като слушам, жените често отказват да правят секс с половинките си.

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

08 Фев 2017, 15:30

Те пък, как така ще отказват! Защо не си правят кефа, така за по-малко глупости ще мислят :grin: . Сексът се отразява добре цялостно и на мъжете, и на жените.

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

24 Фев 2017, 13:25

Е, сексът е важен! :) В крайна сметка той ни е спасил от изчезване, а това, че е полезен за мъжкото здраве се знае от много отдавна и много привърженици има на тезата, което е и напълно нормално. Но е трудно да си намериш жена, готова да се грижи редовно за здравето... :roll:
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 3, 4, 5, 6, 7