Липса на настроение и концентрация след свършване в продължение на дни. Защо?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот analizatorka » 01 Мар 2017, 23:06

Мъжете така ли оправдават похожденията си :grin: ? Представям си как някоя жена е хванала мъжа си на къс пас и той й изтърсва това оправдание. :lol:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот Krum » 07 Мар 2017, 12:36

Тва с простата си е казвано отдавна и си има проучвания, да малко е забавно, като се има предвид, че темата за секса и за мъжете е така адекватна и интересна, но си е факт, че сексът предпазва простата.Може би защото се стимулира тая област там, но как точно влияе на простата не знаем.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот fawla » 08 Мар 2017, 17:01

Чеетох, че и прекаляването със секса е вредно за простата, така че изведнъж ви орязаха крилцата. :lol: Не прекалявайте с игрите, жена ви ви е достатъчна, за да се грижи за доброто ви здраве!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот dinkog » 08 Сеп 2017, 13:29

Все пак едно такова работене с простата е много полезно, няма спор. :mrgreen: След като учените са казали, кои сме ние да спорим. Но майтапа настрана, като всяко нещо, ако се използва и стимулира ще работи по-добре/
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот Локумът » 25 Май 2018, 09:09

Ми умните учени са го доказали това нещо, че помага срещу превенцията. Може би по тоя начин се стумулира функцията й и нещата се подобряват. Добре е човек да се пази, колкото може. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Богатият сексуален живот ни пази от рак на простата?

Мнениеот Maks » 25 Юни 2018, 17:21

Значи, аз съм добре предпазен :mrgreen:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Липса на настроение и концентрация след свършване в продължение на дни. Защо?

Мнениеот DeNiro » 01 Окт 2022, 11:48

Здравейте! Като правя секс или мастурбирам се чувствам добре, докато го правя, но след свършване в продължение на няколко дни се чувствам отпаднал, много депресиран и разсеян. Дали това е някакво заболяване, от малък съм така. Аз мога секс или другото да правя и всеки ден, че и по няколко пъти в деня, но тогава няма да мога да функционирам умствено и нервно съвсем, може би и това е причината да съм пълен депресант с паник атаки. Означава ли това, че не трябва да свършвам повече от веднъж седмично, и ако жената до мен иска да правим секс често, да и отказвам. Колкото по-рядко свършвам - толкова по-добре се чувствам психически. А в същото време простата доколкото знам се нуждае от това. Какво бихте ме посъветвали! Благодаря предварително, и моля-без подигравки!
DeNiro
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Сеп 2022, 20:01

Re: Липса на настроение и концентрация след свършване в продължение на дни. Защо?

Мнениеот varlam » 01 Окт 2022, 20:03

DeNiro написа:Здравейте! Като правя секс или мастурбирам се чувствам добре, докато го правя, но след свършване в продължение на няколко дни се чувствам отпаднал, много депресиран и разсеян. Дали това е някакво заболяване, от малък съм така. Аз мога секс или другото да правя и всеки ден, че и по няколко пъти в деня, но тогава няма да мога да функционирам умствено и нервно съвсем, може би и това е причината да съм пълен депресант с паник атаки. Означава ли това, че не трябва да свършвам повече от веднъж седмично, и ако жената до мен иска да правим секс често, да и отказвам. Колкото по-рядко свършвам - толкова по-добре се чувствам психически. А в същото време простата доколкото знам се нуждае от това. Какво бихте ме посъветвали! Благодаря предварително, и моля-без подигравки!


Колега, това е свързано по-вероятно с емоционалното настроение/усещане. Или от емоцията, която имате от контакта с дадена жена. Поне така аз си го обяснявам.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Липса на настроение и концентрация след свършване в продължение на дни. Защо?

Мнениеот DeNiro » 01 Окт 2022, 21:28

varlam написа:
DeNiro написа:Здравейте! Като правя секс или мастурбирам се чувствам добре, докато го правя, но след свършване в продължение на няколко дни се чувствам отпаднал, много депресиран и разсеян. Дали това е някакво заболяване, от малък съм така. Аз мога секс или другото да правя и всеки ден, че и по няколко пъти в деня, но тогава няма да мога да функционирам умствено и нервно съвсем, може би и това е причината да съм пълен депресант с паник атаки. Означава ли това, че не трябва да свършвам повече от веднъж седмично, и ако жената до мен иска да правим секс често, да и отказвам. Колкото по-рядко свършвам - толкова по-добре се чувствам психически. А в същото време простата доколкото знам се нуждае от това. Какво бихте ме посъветвали! Благодаря предварително, и моля-без подигравки!


Колега, това е свързано по-вероятно с емоционалното настроение/усещане. Или от емоцията, която имате от контакта с дадена жена. Поне така аз си го обяснявам.

Не, човече, както казах, чувствам се на седмото небе, когато го правя и когато свършвам. Проблемите идват после, като че ли оглупявам, ставам супер разсеян и много депресиран. Все едно мозъка съм си изхвърлил :-|
DeNiro
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Сеп 2022, 20:01

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта