По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде не?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот Memento » 13 Фев 2012, 16:09

Бях много резервиран към Румъния преди да я посетя. С влизането през Дунав Мост нищо по-различно от България, но 100-тина километра след Букурещ нещата корено се промених и имах чувството, че съм в централна Европа, чисто подредено, една зеленинка ... абе приказка. Букурещ макар и в подобен соц-стил като София е доста по-величествен, внушителен и космополитен.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 23:23

Била съм в Германия и Швейцария. В Германия се влюбих и ако мога бих се върнала винаги там, стига да имам възможност, но така прехвалената Швейцария изобщо не ми хареса.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот qna toneva » 19 Фев 2013, 22:48

Живяла съм в Гърция-Атина-харесва ми,била съм и в Турция,но най-много съм впечатлена от Остия-курорт на Рим ;) страхотно местенце,с удоволствие бих живяла там....
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот winterrose » 07 Мар 2013, 11:54

За съжаление не съм била на много места, въпреки че много обичам да пътувам. През пролетта съм планирала една екскурзия до Виена и Прага, надявам се да стане. Иначе съм ходила само в най-близки до България държави - Македония, Гърция, Сърбия. Мога да кажа, че никъде няма такива скапани пътища като нашите.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот spring » 07 Авг 2013, 14:45

А някой ходил ли е до Беглик Таш - Мегалитното светилище? С приятели ще ходим на море в Приморско, та обмисляме да го посетим. Струва ли си? Има ли какво да се види?
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде

Мнениеот Andrey » 09 Дек 2014, 12:58

winterrose написа:За съжаление не съм била на много места, въпреки че много обичам да пътувам. През пролетта съм планирала една екскурзия до Виена и Прага, надявам се да стане. Иначе съм ходила само в най-близки до България държави - Македония, Гърция, Сърбия. Мога да кажа, че никъде няма такива скапани пътища като нашите.

Истина е, тук наистина сме много зле. Аз също не съм пътувал много, само наблизо - Гърция, Турция. Нищо общо с нашата родина, бях много впечатлен от скалните манастири в Гърция :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде не?

Мнениеот S_Milenska » 12 Дек 2014, 11:03

Почти никъде не съм ходила, за съжаление, да не кажа, срам не срам, че от България не съм излизала. :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде не?

Мнениеот analizatorka » 03 Фев 2016, 12:45

Никой нищо не казва за родните красоти! В България има приказни места, които дори не са много популярни, а си заслужават!
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде не?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2016, 12:22

analizatorka написа:Никой нищо не казва за родните красоти! В България има приказни места, които дори не са много популярни, а си заслужават!

Има има, но и по света има, стига с този нарцисизъм! Навсякъде има какво да се види, стига да имате възможност да пътувате. ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: По света и у нас! Кой къде е бил, къде ви хареса и къде не?

Мнениеот zagrijena » 22 Фев 2016, 15:10

Понеже пише По света и у нас, ще кажа и за двете. Определено Париж много ми легна на сърцето и се превърна в мой любим град. В България Търново и Бургас са ми фаворити :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта