Платформа за онкоболни в България

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Платформа за онкоболни в България

Мнениеот bdts2024 » 16 Фев 2024, 15:39

Здравейте, подготвям бизнес план, тъй като се борим за финансиране за създаване на онлайн платформа в помощ на хората с рак. Необходимо ми е да събера информация за готовността на две групи хора - пациентите с онкологично заболяване и медицинските специалисти, да използват платформата.
Част от функциите, които са включени, са осигуряване на информация по диагнози, симптоми, видове лечение и терапии, начин на живот, както и записване на часове, провеждане на прегледи чрез телемедицина, координати на всички онкологични лечебни заведения и специалисти в страната.

Искам да ви помоля да дадете своя принос, като участвате в темата. Няма да се използват ваши псевдоними, само ще представя брой участници и % на отговорите.

Въпрос към пациентите: Необходима ли е пациентска платформа за онкоболните в България?

Въпрос към медицинските специалисти: Бихте ли заплатили месечна/годишна такса за присъствие в онлайн платформа за онкоболни в България?

Благодаря предварително на всеки!
bdts2024
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Фев 2024, 15:36

Re: Платформа за онкоболни в България

Мнениеот MTzenkova » 26 Мар 2024, 10:50

Мисля че такава платформа би била изключително полезна за онкоболни пациенти в България. Особено ако те са получили диагноза отскоро и нямат на представа откъде да започнат и какво да предприемат.
Сигурна съм че много хора биха се включили за да се създаде и развие една такава платформа. И аз бих помогнала.
MTzenkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2024, 10:44


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта