Жените и възрастта на нашата любов

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Kremiliya » 10 Дек 2014, 12:34

nushi.kisyova написа:Ама сте доста забавни, така ли не се усетихте, че не вие избирате жените в живота си, било то само за интимни отношения, без любов, а те избират вас! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Нали! Има един виц: Скъпи мъже, ако жената е с еднакъв цвят бельо, то не вие сте решили, че тази вечер ще правите секс :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Pipilota » 10 Дек 2014, 17:24

Мисля, че нямат значение годините, а начина на живот, ако всичко ни е спокойно и все още имаме време за охажване и радости, няма начин да не ни се прави секс ;))) докато ако сме ангажирани с много неща и сме под стрес това ще е последното, което ще искаме ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Krum » 09 Мар 2015, 16:42

rabotnata pchela написа:А уж всички твърдят, че жената трябва да е по-малка от мъжът ;) :mrgreen: :lol:

Не е задължително, все пак като има лИбоф, какво значение има кой на колко години е, стига разбира се, да не влизаме в границите на нещо извратено :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 16:05

Чета и се чудя дали наистина са масови случаите на подобни възрастови разлики между партньорите. Повече са случаите, където те са близки по години. Излишно си блъскате главите. :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2016, 10:30

penelopa написа:Чета и се чудя дали наистина са масови случаите на подобни възрастови разлики между партньорите. Повече са случаите, където те са близки по години. Излишно си блъскате главите. :grin:

Има ги и то доста, в коеот няма лошо, важното е да си намериш подходящата половинка. Много двойки, дори и с близки години, идеална двойка, погледната отстрани често не могат да си запазят любовта. :) Затова за любовта граници няма, а и какво са близки години? 2-3, а 7-10 години далечни ли са? )
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот pravilno » 07 Мар 2016, 11:25

Не съм мъж, но горе-долу поназнайвайки как мислят, господинът, написал темата, е описал точно "фазите", през които минават мъжете. Разбира се има и изключения, но те са по-скоро поради неумението им да реализират щенията си или заради състоянието, в което изпадат малодушните, а именно "Иска ми се, но не ми стиска" според мен.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта