Жените и възрастта на нашата любов

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 11:35

Преди много години, в един никакъв летен следобед, в едно заведение срещнах много пиян художник, който се беше отворил на темата - жени. И разказваше, че първите му връзки с жени били с жени, които били на възраст поне 20 години над неговата. Той бил тогава на 16-17, а всичките му гаджета били на възраст над 35 години.
След това пък той станал на 34-35, а всичките му връзки били с момичета около 18, че и по-ниска възраст.
И след това станал на 40 и упорито търсеше /тогава/ жена около неговите години, защото "само тя можела да го разбере".
Странна работа, често се връщам на този спомен, има ли любовта възраст и нормални ли са тези големи възрастови разлики? И имало ли го е, ама чисто от мъжка гледна точка, този първичен интерес към по-възрастните жени?
За другото не питам, че е леко подсъдно... :twisted: :roll:
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 13:35

Според мен първичният интерес на млади мъже към улегнали жени е обясним с нуждата за така нареченото от народа "отракване" и произхождащата поговорка - "Хвани си как да те отрака". След като човек придобие нужният опит с повече жени и с напредването на възрастта изниква спомена за младостта и нуждата от по-млада жена до него за да се чувства и той млад. В един момент мъжа е бил и с по-възрастни и по-стари натрупал е много житейски опит и настъпва момента в който има нужда по-скоро от другар и сродна душа до себе си за това търси жени на неговата възраст. Това е моето скромно обяснение на "художническите" терзания описани по-горе :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Margo » 21 Яну 2012, 14:07

boriskarlov написа:Преди много години, в един никакъв летен следобед, в едно заведение срещнах много пиян художник, който се беше отворил на темата - жени. И разказваше, че първите му връзки с жени били с жени, които били на възраст поне 20 години над неговата. Той бил тогава на 16-17, а всичките му гаджета били на възраст над 35 години.
След това пък той станал на 34-35, а всичките му връзки били с момичета около 18, че и по-ниска възраст.
И след това станал на 40 и упорито търсеше /тогава/ жена около неговите години, защото "само тя можела да го разбере".
Странна работа, често се връщам на този спомен, има ли любовта възраст и нормални ли са тези големи възрастови разлики? И имало ли го е, ама чисто от мъжка гледна точка, този първичен интерес към по-възрастните жени?
За другото не питам, че е леко подсъдно... :twisted: :roll:

От всичко до тук прочетено, не мога да намеря къде е любовта, тук се говори за интимни отношения, които не винаги се основават на любов.Що се отнася до мъжете, които имат връзка с по-голяма жена аз лично съм твърдо -За! Винаги съм имала значително по-млади любовници, но да не отхвърляме и другия вариант, значително по-големи. Възрастовата граница сред мъжете, в живота ми варира от 21 до 52 г. и трябва да ви кажа, че всяка възраст си има своето очарование.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Ariana » 21 Яну 2012, 14:37

Голямата възрастова разлика във връзката според мен винаги оказва влияние. Като под голяма имам предвид над 10 години. Лично аз не разбирам пристрастията на мъжете към жени, които са по на 40 години. Обратното четирдесет годишни уж олегнали мъже да се заглеждат по гимназистки. Това е много незряло и несериозно според мен.
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 15:41

Аз знаете ли формулата за перфектната възрастова разлика между мъжа и жената? :D
Според някои учени тя се изчислява така:
(Възрастта на мъжа - 7) * 2 = Идеалната възраст за неговата избранница :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 19:22

Margo написа:От всичко до тук прочетено, не мога да намеря къде е любовта, тук се говори за интимни отношения, които не винаги се основават на любов.

Ако не се лъжа, употребих думата "връзка". Ти как дефинираш думата "връзка"?
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Finger » 25 Яну 2012, 10:24

Memento написа:Аз знаете ли формулата за перфектната възрастова разлика между мъжа и жената? :D
Според някои учени тя се изчислява така:
(Възрастта на мъжа - 7) * 2 = Идеалната възраст за неговата избранница :)

Нищо не разбрах, ако аз съм на 7 години, тя трябва да е на 14 така ли?
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Margo » 25 Яну 2012, 10:30

boriskarlov написа:
Margo написа:От всичко до тук прочетено, не мога да намеря къде е любовта, тук се говори за интимни отношения, които не винаги се основават на любов.

Ако не се лъжа, употребих думата "връзка". Ти как дефинираш думата "връзка"?

Не винаги интимните отношения са връзка!Да предположим, че една жена и един мъж се виждат само заради секса, без разговори, без опознаване, само секс.Това връзка ли е? За мен връзка е когато има общуване, диалог, когато нещата не са само инстинкти.Поправи ме ако греша!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот Silvi » 25 Яну 2012, 10:43

Тъй като заговорихме за секса и възрастта винаги съм си задавала въпроса има ли златна среда в секса?
Оказва се, че за да бъде пълноценен секса между двама партньори, разликата между тях трябва да бъде около 4 години.
Когато мъжът е по-голям от жената може да се твърди, че има достатъчен опит зад гърба си, добре познава нуждите на партньорката си и знае как да я задоволи. Опитът в женските очи винаги е от значение.Ако искате да имате един наистина запомнящ се секс, търсете партньора си именно с "златната среда".
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Жените и възрастта на нашата любов

Мнениеот boriskarlov » 26 Яну 2012, 20:47

Margo написа:
boriskarlov написа:
Margo написа:От всичко до тук прочетено, не мога да намеря къде е любовта, тук се говори за интимни отношения, които не винаги се основават на любов.

Ако не се лъжа, употребих думата "връзка". Ти как дефинираш думата "връзка"?

Не винаги интимните отношения са връзка!Да предположим, че една жена и един мъж се виждат само заради секса, без разговори, без опознаване, само секс.Това връзка ли е? За мен връзка е когато има общуване, диалог, когато нещата не са само инстинкти.Поправи ме ако греша!


Да де, ама не съм казал "чукане", нали?
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта