Къде спи вашето бебе?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Къде спи вашето бебе?

Мнениеот vessy » 04 Сеп 2013, 11:36

Племенникът ми спи на спалнята от бебе и така и не свиква с кошарата...Иначе заема възглавницата хоризонтално и постоянно избутва главата на сестра ми. Страшна гледка са! Какво ли не правят родителите за спокоен сън на техните мъничета!?
vessy
 
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юли 2013, 10:36

Re: Къде спи вашето бебе?

Мнениеот Valent1na » 02 Окт 2013, 11:51

Нашият го взимахме в спалнята при нас много рядко. Свикна си да си спи в неговото креватче и после ни беше много по-лесно като го преместихме сам в детската стая.
Valent1na
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юли 2013, 09:41

Re: Къде спи вашето бебе?

Мнениеот Lili_pili » 14 Сеп 2017, 13:45

Родителите я правят тази грешка. Като ги научат от малки да ги слагат на кошарата, и то и те не знаят що го правят. За да са по-интересни пред себе си, може би. Децата се учат на това, което им се преглага, естествено, че ще предпочетат да са в прегръдките на родителите си.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Къде спи вашето бебе?

Мнениеот Valya T » 20 Мар 2019, 12:26

Засега спи при нас в леглото. Поне така се наспиваме всички. Догодина ще го мислим с преместването.
Valya T
 
Мнения: 49
Регистриран на: 20 Фев 2019, 11:54

Re: Къде спи вашето бебе?

Мнениеот Dalia » 20 Мар 2019, 18:36

Моите деца отдавна не са бебета, но никога не са спали в нашето легло, както и никога не сме се разделяли разделяли с мъжа ми той да спи при единия, аз при другуия. Всеки си е спял в леглото и така и нашият сън е бил по-пълноценен. Не мога да си представя бебето да спи между нас в леглото,тъй ще е някаккво мъчение за всички нас.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта