Как реагирате на клюка по ваш адрес?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Клюкарник

Мнениеот Alexsandra bg » 14 Апр 2011, 23:59

eli написа:Я кажете нещо за депресията, как се преборвате с нея. Аз честичко си изпадам ей така, щото ми е скучно явно :D

Може би ти е скучно щото не си още женена и нямаш деца, ако е така поскучай си още щото после няма как да ти е скучно :D :D :D
Аватар
Alexsandra bg
 
Мнения: 45
Регистриран на: 31 Мар 2011, 19:32

Re: Клюкарник

Мнениеот southern_sun » 15 Апр 2011, 10:40

Да бе колко разнообразно е да си женен :lol: , един лек от мен срещу депресия: Направи нещо щуро, нещо, което винаги ти се е правило,но си отричала да направиш защото е неморално, твърде екстремно, опасно или каквато и причина да си изтъкваш. Аз така си организирах едно вълшебно лято, както не влизах в каквито и да е водоеми, просто лятото не излизах от реки и язовири. Знаеш ли какъв ще бъде резултата? Ще почувстваш отново живота ;)
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Клюкарник

Мнениеот eli » 17 Май 2011, 22:36

Alexsandra bg написа:
eli написа:Я кажете нещо за депресията, как се преборвате с нея. Аз честичко си изпадам ей така, щото ми е скучно явно :D

Може би ти е скучно щото не си още женена и нямаш деца, ако е така поскучай си още щото после няма как да ти е скучно :D :D :D

Ами не, има кой да ме ядосва :D , аз затова и се депресирам, щото те мъжете друго немогат да правят, освен да мислят с какво да те изнервят :twisted: .
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Клюкарник

Мнениеот bisertaskov » 05 Юни 2011, 01:23

eli написа:
Alexsandra bg написа:
eli написа:Я кажете нещо за депресията, как се преборвате с нея. Аз честичко си изпадам ей така, щото ми е скучно явно :D

Може би ти е скучно щото не си още женена и нямаш деца, ако е така поскучай си още щото после няма как да ти е скучно :D :D :D

Ами не, има кой да ме ядосва :D , аз затова и се депресирам, щото те мъжете друго немогат да правят, освен да мислят с какво да те изнервят :twisted: .

Е хайде сега като не знаете какво вие все мъжете са виновни,без мъжете не можете така че не се оплаквайте :D :D :D
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Клюкарник

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 14:35

Ех, хора я не си търсете неща, за които да се ядосвате, а откривайте такива, на които да се радвате ;) :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Клюкарник

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 15:44

bisertaskov написа:Какво трябва да направим за да станем по добри и по малко завистливи :?: Какъв му е проблема на българина та завистта винаги е на първа линия :?:

на българина му е скучно, а завистта му е заложена генетично.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Клюкарник

Мнениеот Margo » 24 Окт 2011, 15:57

qproin написа:
bisertaskov написа:Какво трябва да направим за да станем по добри и по малко завистливи :?: Какъв му е проблема на българина та завистта винаги е на първа линия :?:

на българина му е скучно, а завистта му е заложена генетично.

Завистта на българина датира от тогава, от когато съществуват Нане и Вуте :lol: :lol: " Може и на мен да ми е зле, но и на Вуте да не му е добре!". Човешка природа! Май така сме устроени!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Клюкарник

Мнениеот qproin » 14 Ное 2011, 15:14

Alexsandra bg написа:
eli написа:Я кажете нещо за депресията, как се преборвате с нея. Аз честичко си изпадам ей така, щото ми е скучно явно :D

Може би ти е скучно щото не си още женена и нямаш деца, ако е така поскучай си още щото после няма как да ти е скучно :D :D :D

С деца, без деца скуката трудно се гони :lol:
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Клюкарник

Мнениеот GRIP » 16 Ное 2011, 21:30

Margo написа:
qproin написа:
bisertaskov написа:Какво трябва да направим за да станем по добри и по малко завистливи :?: Какъв му е проблема на българина та завистта винаги е на първа линия :?:

на българина му е скучно, а завистта му е заложена генетично.

Завистта на българина датира от тогава, от когато съществуват Нане и Вуте :lol: :lol: " Може и на мен да ми е зле, но и на Вуте да не му е добре!". Човешка природа! Май така сме устроени!

Да много точно казано затова тънем в мизерия :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
GRIP
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2011, 20:38

Re: Клюкарник

Мнениеот valiart » 16 Ное 2011, 22:02

Българите сме завистливо племе ве...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта