Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

04 Дек 2014, 15:34

Siss написа:Ако клюкарстват незаслужено по ваш адрес...върнете се и си го заслужете! Добър начин да се справим със злорадството ....

Това е много добър начин наистина! В някои случаи като не става с добро, трябва да си заслужим приказките :twisted:

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

04 Дек 2014, 16:34

Питам този, който е пуснал клюката какво още съм пропуснала за себе си :mrgreen:

Re: Клюкарник

18 Дек 2014, 12:23

ха тази тема за първи път я виждам, ей такива най ги обичам :mrgreen:

Re: Клюкарник

18 Дек 2014, 14:04

valiart написа:Българите сме завистливо племе ве...

Е, събрали сме се за хубаво в тази тема и пак до тука се стигна, нали не е това целта :idea: :idea:

Re: Клюкарник

18 Дек 2014, 16:21

Важното е да се каже, че всички сме много лоши, пък в същото време сме много умни, хем се делим, хем пък - не ;) Ние сме една съвкупност от неща, които сме трудни за определяне.

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

19 Яну 2015, 18:02

Информирам се само и не я приемам нито на сериозно, нито търся защо някой я е измислил, просто спирам да контактувам с даден човек, не търся причината.

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

24 Яну 2015, 11:03

Изобщо не си ги слагам нито на сърцето, нито на душата, нито им обръщам внимание. Все едно не съм чула подобно нещо ;)

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

24 Яну 2015, 11:16

Като бях млада и зелена много се впечатлявах от такива неща и им отдавах голямо значение, което само ми пречеше. Сега... сега честно казано изобщо не ми пука кой какво казал... Подминавам всичко.

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

24 Яну 2015, 11:37

Дето се казва през едното влезнало, през двете излезнало - за по-сигурно. Но аз проучвам кой ги е казал и питам първоизточника каква е причината, после игнорирам човека и толкова :)

Re: Как реагирате на клюка по ваш адрес?

30 Яну 2015, 19:55

silver933 написа:Дето се казва през едното влезнало, през двете излезнало - за по-сигурно. Но аз проучвам кой ги е казал и питам първоизточника каква е причината, после игнорирам човека и толкова :)

Това е един от най-сигурните начини, според мен човек не трябва да си го слага нито на сърцето, нито на душата. Игнорирането е най-доброто отмъщение. :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6