Най-гледан телевизионен канал

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Memento » 10 Фев 2012, 16:05

Може само да ме радва факта, че все повече хора "проглеждат" и спират да гледат бТВ. Колкото по-малко телевизия толкова по щастлив се чувствам. Препоръчвам го горещо на всеки! :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 16:23

Като цяло не гледам новини и по-точно гледам в началото след това се депресирам и сменям канала. И сто пъти предпочитам да прочета някой роман от колкото да гледам телевизия. Няма как да пропуснеш някоя новина даже и да не гледаш, защото всеки познат и приятел ги гледа и само това коментира. За мен телевизията в днешно време е промиване на мозък, особено новините. А какво ще кажете за тенденциозно навлезлите турски сериали. Радвам се че и ние почнахме да правим сериали. И то доста по-добри от турските. Така е, едно време гледахме руски филми, след това американски, а сега турски.
А новините и по БТВ и по НОВА са ми едни и същи, а по БНТ ги намразих когато пуснаха новини и на турски. Извинявайте, но живеем в България! В Турция или някъде другаде дали има новини на български.
Телевизия гледам за развлечение и то някое филмче от време на време.
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Memento » 11 Фев 2012, 16:34

djelis5 написа:Като цяло не гледам новини и по-точно гледам в началото след това се депресирам и сменям канала. И сто пъти предпочитам да прочета някой роман от колкото да гледам телевизия. Няма как да пропуснеш някоя новина даже и да не гледаш, защото всеки познат и приятел ги гледа и само това коментира. За мен телевизията в днешно време е промиване на мозък, особено новините. А какво ще кажете за тенденциозно навлезлите турски сериали. Радвам се че и ние почнахме да правим сериали. И то доста по-добри от турските. Така е, едно време гледахме руски филми, след това американски, а сега турски.
А новините и по БТВ и по НОВА са ми едни и същи, а по БНТ ги намразих когато пуснаха новини и на турски. Извинявайте, но живеем в България! В Турция или някъде другаде дали има новини на български.
Телевизия гледам за развлечение и то някое филмче от време на време.


Ето още едно доказателство колко нетолерантен е българина. Какво ви пречат тези новини на турски все едно някой ги гледа изобщо по времето когато ги дават.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Elica » 29 Дек 2014, 16:15

Единствения канал, който гледам е National Geographic или пък 24Китчън, новини не гледам, от интернет се информирам а и се ядосвам на всички глупости, които се изливат от там. Отделно, че развлечение вече по телевизиите - националните няма. Има постоянно глупави предавания, за които се говори непрестанно за политика или измислени човешки съдби, дразнещо е. Повече се натоварвам от телевизията, вместо да ме кара да си почивам, докато гледам.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Slavena » 29 Дек 2014, 16:43

У нас постоянно е пуснат телевизора, гледам постоянно, това е моят начин да си почивам, гледам повече Нова Тв :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот mix_twix » 29 Дек 2014, 16:52

Slavena написа:У нас постоянно е пуснат телевизора, гледам постоянно, това е моят начин да си почивам, гледам повече Нова Тв :)

Е тва хич не е добре, сега ако кажеш, че си си пуснала и планета и те признавам :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Malina » 30 Дек 2014, 13:13

Нямам предпочитани канали, не гледам предавания, защото са много глупави :mrgreen: Гледам единствено филми, които си избирам според филма, а не според канала. То всъщност аз и кабелна нямам де... :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Яну 2015, 12:26

У нас май най-много гледаме AXN, пускаме някой филм там за фон. :D
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Mon_ton » 09 Яну 2015, 15:44

Memento написа:
Devora написа:Аз лично харесвам новините по бтв..и това е един от най-гледаните канали в къщи..
След него идват детските канали т.к. имам детенце :D


Много тендензиозни и манипулативни новини, не ги гледам от години предпочитам Нова или БНТ.

Новините на БНТ са много забавни, сякаш там са събрани най-големите непрофесионалисти. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Най-гледан телевизионен канал

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 16:24

Нешънъл, Дискавъри, Енимал Планет, 24 Китчън - това гледаме най-много у дома. Новини не гледаме. За себе си съм си ги забранила. Много ме натоварват.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта