До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот qna toneva » 27 Фев 2013, 01:02

понякога условията в които живеем и средствата с които разполачаме изискват повече време,за да се отделим от родителите си. не мисля,че трябва да се фиксира възраст на при която трябва да напуснем сем. си. аз лично не упреквам и не съдя мажете,които по дълго се задържат при мама и тати-причините може да са много.........
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Mon_ton » 25 Ное 2014, 16:54

В много случаи това не зависи от желанието, знаем какво е положението в България, ако не в София, то в другите градове е почти абсурдно да си позволиш лукса да си необвързан и да живееш сам, независимо мъж ли си, жена ли си. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Pipilota » 26 Ное 2014, 16:18

Зависи от много неща, особено пък, ако въпросния младеж е живял дълго време сам на квартира - да речем като студент, после е много трудно да свикне отново да бъде с родителите си. Но ако е бил винаги с тях е точно обратното, смята го за нормално. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Krum » 27 Ное 2014, 12:23

Живеех с нашите до 7 клас, после по стечение на обстоятелствата учих в друг град и така продължих. Трудно е когато си изградиш навик да си самостоятелен да се върнеш в дома на родителите си, колкото и да е те там имат някакви правила, от които ти си избягал и си създал свои. Та така, хубаво е всеки да живее отделно и да си изгражда собствен начин на живот, но настина тук е трудно.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Anka » 27 Ное 2014, 15:55

А до кога женичката трябва да живее при мама и тати? :roll: :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот silver933 » 27 Ное 2014, 16:35

Anka написа:А до кога женичката трябва да живее при мама и тати? :roll: :mrgreen:

Добър въпрос, говорим за мамини синчета,ама за на тати щерката никой нищо не казва! :evil: Разни лигли на по 30 години още живеят с родителите си и една чиния не знаят да измият, после мъжете не знам си какви били... :idea:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2014, 16:56

silver933 написа:
Anka написа:А до кога женичката трябва да живее при мама и тати? :roll: :mrgreen:

Добър въпрос, говорим за мамини синчета,ама за на тати щерката никой нищо не казва! :evil: Разни лигли на по 30 години още живеят с родителите си и една чиния не знаят да измият, после мъжете не знам си какви били... :idea:

Хубава работа, жените пък да не са ви слугини,че тръгна това да правиш на въпрос? :twisted:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Krum » 05 Юни 2015, 11:03

Не са слугини жените, но и от тях се изиквкат някакви неща, те не трябва ли да се научат на самостоятелност? Знаеш ли с колко жени съм излизал, които не знаят че трябва да се измият чиниите, или да си изперат дрехите, мама чакат .
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Slavena » 05 Юни 2015, 13:42

Лошо няма мъжът да живее при родителите си, нали за това са едно семейство за да си помагат и да се подкрепят като дойде времето за жена пак могат да са заедно
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юни 2015, 15:21

Това пък цялото семейство да се събират под един покрив нито ми харесва, нито го одобрявам. По-добре всяка жаба да си знае гьола.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта