До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот asdddwww » 20 Яну 2016, 17:45

Поколедния се събират под покрива. Тва е проблем не на мъжленцата, дето се възползват, а на скъпите им майчици и татенце, че не ги оставят малко сами да се борят с живота.
Мъже на по 20+ години да не могат да пуснат една пералня или да пуснат прахосмукачка е гнусна работа и абсурднаа, да не говорим да застават сериозно зад действията си. Трябва малко по-ербап! Когато завърших гимназията си намерих работа почти веднага и се преместих, живеех в таванска стая, но бях сам, беше мизерно, беше лудница, но беше моето място и се справях. Виждам се с родителите си редовно, но всеки си знае, че има къде да се прибере.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Alex_mor » 21 Яну 2016, 16:05

Супер е, че си успял да се разкараш то дома на вашите, няма лошо човек да е близък с родителите си, но до едно време, после вече не се получават нещата, пък и не трябва. Всяка жаба е добре да си знае гьола и да си има лично пространство.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Kremiliya » 02 Ное 2017, 11:06

Мъжленцата обичат да живеят в дома на родителите си цял живот. Да са там близо до мама, която им приготвя всичко, чисти им, шета им, осигурява им топло, студено, ей така, да си имат. :mrgreen: Мислите ли, че някое мъжленце иска да се махне от мама? Неее, всеки обича да му е наредено всичко и да няма за какво да се притеснява, а мамините синчета още повече.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот vanessa_ » 02 Ное 2017, 12:00

Не знам дали сте забелязали, но сякаш винаги за мъжете казват, че не могат да се справят, че имат нужда от помощ и т.н., докато момичетата от малки ги учат да бъдат самостоятелни. И по моя брат като гледам, аз винаги съм била нагърбвана с някои по-сложни задачи, докато за него винаги се е казвало "него го е страх, той не може и т.н.". Не знам може ли не може ли, но определено такива хора знаят как да се възползват от това. Лежи на гърба на родителите ми и не работи, а е авече на 35 години.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот klarissa » 02 Ное 2017, 13:05

Вие добре сте го казали - става въпрос за мъжленца, а не за мъже. Няма какво повече да се каже, мъжленцата, дори и да не живеят при мама и тате знаят как да се възползват от тях по всяко време.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 11:09

За мен не е нормално, мъж, който работи да живее при родителите си. Може да живее на квартира със съквартиранти, нека да се оповава на родителите си, ама да се глези е абсурдно. Имам една позната, дето става сутрин да стяга кутийка с обяд на детето си, дето е на 23 години, айде моля ви се..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот vanessa_ » 22 Ное 2017, 13:35

Такива мъжленца, дали после могат да се нарекат истински родители? не мисля, те възпитават паратизъм!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот vanusha » 23 Ное 2017, 11:04

Това е резултат от обгрижването на майките. Те винаги възлагат повече задачи на дъщерите си, а момчетата остават да се скатават. Те се учат да са неоправни и мързеливи. И най-вече да се скатават, да разчитат на някой друг. Ако има шанс някое синче да се измъкне, то е ако е първия син и мамата си е намерила ново мъниче, за което да се грижи, разбира се отново от мъжки пол.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот kauda » 09 Яну 2018, 12:42

Има ги толков амного такива, които дори и да не живеят при родителите си, те си остават на мама момченцата, майка им им носят храна, чистят и им подреждат, перат им дрехите. Всякакви откачалки има.. което изобщо не е нормално да знаете. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: До кога мъжленцето живее при мама и тати?

Мнениеот nefertiti » 12 Яну 2018, 17:19

Ужас много мразя мъже, които живеят до сто годишни с родителите си. Според мен е редно да се отделят от мама и тати още от 20 годишни. Какви мъже са това въобще, направо лошо ми става, като си го помисля. Ама им изнася така явно.. много е зле положението! :mrgreen:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта