G-точката не съществува!!!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

G-точката не съществува!!!

Мнениеот ogi-smile » 01 Фев 2012, 12:31

Знаете ли, че няма убедителни доказателства за съществуването на G-точката, „центърът“ на женското сексуално удоволствие...Ерогенната зона е описана за първи път в западната медицина през 50-те години на миналия век. По-стари индийски текстове, като Кама Сутра, също подкрепят твърдението за съществуването й, описвайки G-точката като чувствителна зона , която предизвиква голямо удоволствие.Няма нито едно сериозно доказателство за съществуването на загадъчната женска свръхерогенна зонна. Най-силните доказателства са анекдотични... Какво е вашето мнение има ли я или не? как може да се достигне, ако сте разбрали, че я има или всичко си е тралалалалала...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот Memento » 01 Фев 2012, 13:08

1. Стимулирането на G-точката е безполезно в момент, в който жената не е напълно възбудена.

2. При самото търсене на G-точката възбудата трябва да се поддържа, включително чрез клитора.

3. През 50-те години на 20 век д-р Графенберг предполага, че G-зоната не е на предната, а на горната стена на вагината.

4. Сега общоприетото твърдение е, че мястото е на предната стена на вагината.

5. Най-често удоволствието от G-точката идва след повечко експерименти.

6. Стимулацията на G-точката изисква повече натиск, отколкото на клитора.

7. Преди изследователската експедиция жената задължително трябва да е изпразнила пикочния си мехур.

8. Нервните снопчета на G-точката са подобни на тези на мъжката простата.

9. G-точката е грапава на пипане

10. При различните жени G-точката може да е различно и по местоположение, и на пипане.

11. Възможно е във вагината на една жена да има и повече от едно свръхчувствително място.

12. Според някои намирането и стимулирането на G-точката е по-лесно, ако жената вече е свършила един път.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот southern_sun » 01 Фев 2012, 16:39

Според мен при всяка жена е различно. Аз съм установила, че въпросната ми точка е наистина на задната стена на влагалището и само в определена поза мога да я стимулирам както трябва. За да се постигне обаче наистина оргазъм ми е нужна много стабилна мотивация преди това. Може би съм една от малкото щастливките, които всяка вечер изпитва върховното удоволствие. ;) ;)
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот Бай Атанас » 01 Фев 2012, 18:10

Мойта Денка 9 деца е родила без да разбере що е туй оргазъм, каму ле Г-точка. Аз си знам кафявата точка, да ме извините :)
Аватар
Бай Атанас
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Фев 2012, 18:02

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот southern_sun » 01 Фев 2012, 18:17

Бай Атанас написа:Мойта Денка 9 деца е родила без да разбере що е туй оргазъм, каму ле Г-точка. Аз си знам кафявата точка, да ме извините :)

Извинен сте, всяка точка си има своето очарование щом вие го намирате в кафявата, така да бъде!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот Memento » 01 Фев 2012, 18:26

Бай Атанас написа:Мойта Денка 9 деца е родила без да разбере що е туй оргазъм, каму ле Г-точка. Аз си знам кафявата точка, да ме извините :)


Танасе ама от тая точка за която говориш деца се не правят чиче, пък чак 9 ... да не са от съседа :lol:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот Бай Атанас » 01 Фев 2012, 18:33

Дълго време с моята Денка търсихме Г-точката, ала така и неможахме да я набараме достатъчно качествено. Погледнах мойта баба и рекох: Денке, време е да хвърлим стария ВЕФ, вече не лови никви точки :lol:
Аватар
Бай Атанас
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Фев 2012, 18:02

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот ovagimyan » 03 Фев 2012, 11:46

Ако погледнем по сериозно на зададената тема и потърсим наистина всичко за и против ...
G-точката мит или реалност :)За мнозина това понятие е леко тревожно, дотолкова, че не сме сигурни дали има подобно нещо или не. Близо 80-90% от запитаните жени твърдят, че при стимулация в добре скрито място, изпитват невероятен оргазъм. От гледна точка на медицината, със сигурност може да бъде доказано местоположението на въпросната G-точка. Но и мъжете имат своята G-точка!
Факт, господа, който не вярва нека опита сам да изучи своята G-точка и ще се убеди.
За мнозина думата простата звучи малко неудобно. Ето тук може би се греши, като се подценява една жлеза , която е и силна ерогенна точка, а именно простатата.
Знаете ли че именно там се намира вашата G-точка?
Дами, опитайте с вашите партньори да откриете взаимно вашите G-точки и със сигурност докато трае това ще ви е забавно. G-точката съществува както при жените и така и при мъжете... Стимулацията на така наречените биологично активни точки е един много-добър начин да освободим енергията в нас.
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот Memento » 09 Фев 2012, 11:35

ovagimyan написа:Ако погледнем по сериозно на зададената тема и потърсим наистина всичко за и против ...
G-точката мит или реалност :)За мнозина това понятие е леко тревожно, дотолкова, че не сме сигурни дали има подобно нещо или не. Близо 80-90% от запитаните жени твърдят, че при стимулация в добре скрито място, изпитват невероятен оргазъм. От гледна точка на медицината, със сигурност може да бъде доказано местоположението на въпросната G-точка. Но и мъжете имат своята G-точка!
Факт, господа, който не вярва нека опита сам да изучи своята G-точка и ще се убеди.
За мнозина думата простата звучи малко неудобно. Ето тук може би се греши, като се подценява една жлеза , която е и силна ерогенна точка, а именно простатата.
Знаете ли че именно там се намира вашата G-точка?
Дами, опитайте с вашите партньори да откриете взаимно вашите G-точки и със сигурност докато трае това ще ви е забавно. G-точката съществува както при жените и така и при мъжете... Стимулацията на така наречените биологично активни точки е един много-добър начин да освободим енергията в нас.


А не благодаря, простата при мъжете като G-точка не ми звучи много добра опция, мисля по-добре да не си я намирам ... :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: G-точката не съществува!!!

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 16:54

Memento написа:А не благодаря, простата при мъжете като G-точка не ми звучи много добра опция, мисля по-добре да не си я намирам ... :D

Много сте резервирани вие мъжете. Така говорите сега, защото още никой не ви е... Стимулирал.
Имам познати, които са ги "изненадвали" и са оставали първо вцепенени, а после доволни. Разбира се такова признание се взима трудно, предвид колко ви е срам :D
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта