Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Pipilota » 15 Фев 2015, 13:07

На моя позната детето отслабна с Цефамадар, това е единственото хапче за отслабване, което се препоръчва при децата, така че не му отричайте ефекта, а и никой не го препоръчва за деца с излишни 5 килограма, туй говорим за сериозни неща!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот silver933 » 21 Мар 2016, 12:50

Наистина е добра добавка, а и като хомеопатична е много ефикасна, само не се препоръчва при проблеми с щитовидната жлеза. Предполагам, че не препоръката се дължи най-вече на факта, че е най-добре да бъдеш диагностициран и след това да прибягваш към начини на смъкване на килограмите. Жена ми също ползва ЦЕфамадар и е доволна. А и като се има предвид, че това е една от малкото добавки, подходяща за деца не виждам лошо. Наистина както казахте, едно е детето да има излишни 4-5 килограма, друго е на 6 години да тежи 40 килограма, тук говорим вече за сериозно отклонение в теглото и сериозни проблеми, а такива деца има и то не малко.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот pavleta » 21 Мар 2016, 14:30

Затлъстяването при децата си е сериозен проблем, но не съм склонна да тъпча детето си с лекарства. Първо бих опитала с диета и спортуване.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот iliana_mih » 28 Сеп 2016, 17:12

И аз съм на същото мнение като pavleta , като единствено за моята щерка с наднормени килограми добавихме хранителна добавка саг 8. Засега сме доволни. Ако някой се интересува тук пише повече https://www.greenhealth.bg/produkt/%D1% ... 0%D0%B3-8/ Това е от мен :)
iliana_mih
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Юли 2016, 14:50

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Fancy » 29 Сеп 2016, 08:32

iliana_mih написа:И аз съм на същото мнение като pavleta , като единствено за моята щерка с наднормени килограми добавихме хранителна добавка саг 8. Засега сме доволни. Ако някой се интересува тук пише повече https://www.greenhealth.bg/produkt/%D1% ... 0%D0%B3-8/ Това е от мен :)


Не знам на колко години е дъщеря ви, но това подходящо ли е за деца? Аз съм предпазлива относно хранителните добавки. Как се потиска апетита на дете, което расте?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Pipilota » 29 Сеп 2016, 09:13

pavleta написа:Затлъстяването при децата си е сериозен проблем, но не съм склонна да тъпча детето си с лекарства. Първо бих опитала с диета и спортуване.

Ама това е нещо, за което става въпрос за сериозни проблеми със затлъстяването, когато детето тежи, колкото възрастен, а не защото е пълно. + това добавката е хомеопатична и е единствената препоръчвана за деца, не е някаква химия, така че защо да не?! След като може да помогне..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Pipilota » 29 Сеп 2016, 09:19

iliana_mih написа:И аз съм на същото мнение като pavleta , като единствено за моята щерка с наднормени килограми добавихме хранителна добавка саг 8. Засега сме доволни. Ако някой се интересува тук пише повече https://www.greenhealth.bg/produkt/%D1% ... 0%D0%B3-8/ Това е от мен :)

Лекарството е за над 18 години, така че не мисля, че има място в тази тема, нито че е подходящо аз деца. Ако вашата дъщеря е възрастен човек, за който все още вие се грижите не влиза в графата "деца" като възраст. Не заблуждавайте хората.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот niya_mazova » 12 Яну 2017, 15:16

Може да се пие цефамадара от деца над 4 г. Тъй като е хомеопатичен продукт, а знаея, че те се предписват строго индивидуално, е хубаво да се допита човек до специалист дали за детето му ще е подходящо.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Krum » 06 Фев 2017, 16:47

niya_mazova написа:Може да се пие цефамадара от деца над 4 г. Тъй като е хомеопатичен продукт, а знаея, че те се предписват строго индивидуално, е хубаво да се допита човек до специалист дали за детето му ще е подходящо.

То трябва да си луд да почнеш да даваш нещо за отслабванае на детето си без да се консултираш с лекар, или поне с хомеопат и някой, който да види предварително здравословното състояние на детето, може проблемите да са свързани с ендокринологията.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот viking » 07 Фев 2017, 10:53

То луди колкото искаш, ако си е навил на пръста, че детето яде много и това е проблема, като нищо ще започне да дава хапчето, нали пък е безопасно и хомеопатично.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Предишна

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта