Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Tonito » 01 Фев 2012, 16:15

Здравейте! Надявам се тук да намеря достатъчно добра информация за мен и за моята дъщеря. Тя е на 12 годинки и да си призная, въпреки, че е много палава и игрива, има сериозен проблем с наднорменото тегло. Бабите и са на принципа - сито дете, здраво дете и хубавичко я хранят, а тя няма нужда от толкова калории. Засега нещата са в някаква норма, но искам да взема мерки преди да е станало късно.
Лекарката ми препоръча Цефамадар, като основен продукт, който може да бъде използван от деца, при това е напълно безопасен!
От една страна, това може да бъде ценна помощ за детето ми, от друга страна, има ли други майки, които са опитвали Цефамадар и какви са техните впечатления? Ще се радвам да науча повече за това лекарство.
Tonito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Фев 2012, 15:58

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот tweety » 01 Фев 2012, 16:27

Да си призная честно не бях чувала за този продукт и ми стана интересно, дали може да се прилага на толкова малки деца още повече за отслабане. Та реших да се поразровя малко и вижте какво открих Отслабване...с Цефамадар - природен хомеопатичен продукт Другото, което ме грабна е, че е природен хомеопатичен продукт.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот southern_sun » 01 Фев 2012, 16:31

Никога не съм имала проблеми с килограмите, дъщеря ми също, но дъщерята на мое приятелско семейство е много над допустимите и ходи на диетолог, но уви безуспешно. Ще им препоръчам този продукт и дано да има ефект. Искам да попитам някой, който го е ползвал - какво го прави по- различен от останалите продукти за отслабване?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Tonito » 01 Фев 2012, 17:10

tweety написа:Да си призная честно не бях чувала за този продукт и ми стана интересно, дали може да се прилага на толкова малки деца още повече за отслабане. Та реших да се поразровя малко и вижте какво открих Отслабване...с Цефамадар - природен хомеопатичен продукт Другото, което ме грабна е, че е природен хомеопатичен продукт.

Със сигурност, звучи безвредно, но някой да го е пил и да може да да сподели мнение?
Tonito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Фев 2012, 15:58

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Fingerprint » 02 Фев 2012, 21:39

Здравейте!Моята дъщеря преди известно време пи Цефамадар.Тя е на 14 години и както съученичките си искаше да спазва диета,но не се получи много.Попитах в аптеката дали имат нещо подходящо за деца и ми препоръчаха Цефамадар,казаха ми ,че на практика е безвреден и се дава и за по-малки деца.Дъщеря ми твърдеше ,че не и се яде толкова,докато го пиеше и наистина свали няколко килограма!Но какво да ви кажа-пиците и хамбургерите определено не помагат за вталяване:)
Fingerprint
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Фев 2012, 21:26

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Silvi » 05 Фев 2012, 13:53

Аз малко скептично гледам на всички продукти за отслабване още повее на този, който се казва, че е предназначен и за деца. Не мога да се съглася, че има родители, които са склонни да купят хранителна добавка на детето си пред това да го запишат на някакъв спорт.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Forman » 05 Фев 2012, 14:03

Silvi написа:Аз малко скептично гледам на всички продукти за отслабване още повее на този, който се казва, че е предназначен и за деца. Не мога да се съглася, че има родители, които са склонни да купят хранителна добавка на детето си пред това да го запишат на някакъв спорт.

Напълно съм съгласен, не мога да се съглася, че гълтайки хапове и пиейки на хранителни добавки и ще се отървем от излишните килограми особено когато става въпрос за деца. В пубертета в детския организъм нивата на хормоните още не са в реални стойности, което е една от основните причини за затлъстяването и наднорменото тегло. Според мен една добре балансирана схема на хранене и много движения биха направили чудеса и биха заместили успешно добавките,
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот eli » 07 Фев 2012, 16:17

Прекомерното напълняване, може да се дължи и на някакъв здравословен проблем. В такъв случай Цефамадар или каквото и да е няма да помогнат.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот velina378 » 16 Фев 2012, 16:20

Включвам се във форума, за да споделя лични впечатления от Цефамадар. Племеникът ми е на 9 години и постоянно е с топката на вън и въпреки това, имаше проблеми с килограмите...Беше на диети, ядеше черен хляб, защото " бил дебел", докато накрая личната лекарка, която се интересува от хомеопатия изписа Цефамадар. Продължихе и ограничаването на храната, но детето си влезе в нормите :) И вече внимаваме с хранатa...
velina378
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Фев 2012, 15:47

Re: Отслабване с Цефамадар - подходящ ли е за деца?

Мнениеот Violetta » 17 Фев 2012, 23:27

velina378 написа:Включвам се във форума, за да споделя лични впечатления от Цефамадар. Племеникът ми е на 9 години и постоянно е с топката на вън и въпреки това, имаше проблеми с килограмите...Беше на диети, ядеше черен хляб, защото " бил дебел", докато накрая личната лекарка, която се интересува от хомеопатия изписа Цефамадар. Продължихе и ограничаването на храната, но детето си влезе в нормите :) И вече внимаваме с хранатa...

В каква схема се пие? Може ли да навреди?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Следваща

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта