Жените които не искат деца!?

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Ное 2016, 17:26

Отглеждането на едете не отнема толкова много време, но много жени мислят, че по този начин си провалят живота. Дали е така или не, само те си знаят и решението им трябва да бъде малко по-разумно и да мислят за бъдещето. Ако си мислят, че вечно ще са млади и красиви, обгрижвани от богати мъже,жестоко се лъжат. И като почнат да дават примери за жени, които са на по 20-30 години и не искащи деца.. смешно е.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот puhcheto » 17 Ное 2016, 17:35

Аз не исках деца, защото не бях сигурна в мъжа до мен, но сега страшно много ми се иска да имам дете. Пожелавам си го.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Pipilota » 28 Ное 2016, 16:41

puhcheto написа:Аз не исках деца, защото не бях сигурна в мъжа до мен, но сега страшно много ми се иска да имам дете. Пожелавам си го.

Когато се намери правилния човек, нещата се променят! Аз започнах дори да мисля за трето дете!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот annydance » 29 Ное 2016, 10:05

Дано навреме се срещне този правилен човек, че времето си минава и накрая нито човек до теб, нито дете.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Snejna » 29 Ное 2016, 11:54

annydance написа:Дано навреме се срещне този правилен човек, че времето си минава и накрая нито човек до теб, нито дете.

така е, но някои жени и с правилния човек не искат! Но когато остареем нали разбираме, че това е нещото, за което си е струвало да живеем, да има кой да ни прегърне, но уви, не всеки мисли така.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Вив » 14 Яну 2019, 15:01

Всеки си знае какво иска и какво не иска от този живот. Дори и да не го разбираме, не бива да съдим.
Да, и аз си мисля, че една жена е жена, за да даде потомство. Това не означава, че не трябва да работа и да има кариера.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Frac » 14 Яну 2019, 17:24

Имам приятелка, която ясно заявява, че не желае да има деца. Заможна е, има заможен прияятел, но иска да отделя времето единствено за себе си. Оказа се, че на приятеля й съпругата почина и сега тя трябв ада глед детето. Еми, кво да кажа-гледа я-само я води и взема от градина, другото са гледачки :mrgreen: кой както се уреди!!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Dalia » 14 Яну 2019, 19:04

Това не ми се струва да е много вярно твърдение, но може и да има такива индивиди от женски пол :lol: Ако нямат доверие на партньора си по-мога да ги разбера, но тотално да не искат малко странно ми се струва. Аз съм от другите луди, които искат да има деца пък без значение, от кого ще са :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот CinemaFreak » 24 Юни 2019, 15:33

Гоооляма простотия. И това са нормални жени, които някога ще станат майки? Или никога няма да станат, егоизмът им е по-голям от тях самите.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Жените които не искат деца!?

Мнениеот Дороти » 26 Юни 2019, 08:53

CinemaFreak написа:Гоооляма простотия. И това са нормални жени, които някога ще станат майки? Или никога няма да станат, егоизмът им е по-голям от тях самите.

Аз също съм се чудила по този въпрос. Хем не ги разбирам, хем пък си казвам - в крайна сметка, задължително ли е всяка жена да има дете, пише ли го някъде? Да, затова ни е дадена детеродна функция, но това означава, ли че трябва да се възползваме от нея.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта