Любимите ни аксесоари

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот m0n4eto » 30 Юни 2017, 13:21

Обичам всякакви аксесоари, стига да не ми пречат на комфорта и да не ме стягат. Шалове - не.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Yunona » 30 Юни 2017, 14:11

Любимите ми аксесоари - часовници, масивни пръстени (винаги нося само един, но харесвам големи и запомнящи се) и обеци. Да съм готова за навън, означава да съм си сложила тези неща :)
Голяма страст са ми шаловете - нося различни според сезона и повода. Винаги са от естествени материи. За най-изисканите поводи или срещи нося прекрасните рисувани шалове от естествена коприна на проф. Димо Балев от Националната художествена академия. Тях много обичам и да ги подарявам - винаги предизвикват възхищение :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот S_Milenska » 03 Юли 2017, 10:39

И аз много харесвам шаловете, но не мога да се възприема с тях. А и се чувствам сякаш ми става още по-горещо. Иначе наистина има много красиви, които допълват страхотно визията, но за съжаление се чувствам като лош имитатор и ме е срам да нося.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юли 2017, 14:53

Преди имах любими аксесоари, вече обаче нямам. Носих много пръстени, гривни, синджири, но вече си мисля, че ще са като акцент на дебелата ми снага и избягвам, гледам да минавам по-невзрачно. А и ме дразнят, може би защто отвикнах да нося.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Yunona » 03 Юли 2017, 16:31

rabotnata pchela написа:Преди имах любими аксесоари, вече обаче нямам. Носих много пръстени, гривни, синджири, но вече си мисля, че ще са като акцент на дебелата ми снага и избягвам, гледам да минавам по-невзрачно. А и ме дразнят, може би защто отвикнах да нося.


Пчеличке, защо така??
Не зная колко ти е "дебела снагата", но по-пухкавите дами изглеждат страхотно с подходящи дрехи и аксесоари! Иска ми се да можеш да видиш адвокатката на нашата фирма - тя е наистина едра дама, около 100-те кг. Тъкмо навърши 40 години. Винаги е облечена женствено - с рокли по тялото, поли и блузи. Никога не носи "торби". Винаги е със запомнящи се масивни аксесоари - по един за акцент - или ще са обеци, или пръстен, гривна, голямо колие. Гримира се чудесно. Много е красива и го знае :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Lisica » 04 Юли 2017, 09:10

Между другото доста пълни жени знам, които изглеждат невероятно, точно благодарение на аксесоарите, така че не си го слагай на сърцето. Много често по-пълните избягват да се гласят, може би защото осъзнават, че не могат да се мерят с някоя перфектна дама. Но ако се сложи малко грим, направи се добра прическа, облекат се подходящи дреих и наистина се сложи някой акцент, визията коренно се променя. На едрите жени им подхождат масивни и големи накити, които да акцентират върху себе си. Така че спокойно може да носиш нещо, което ти харесва.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 17:18

обичам пръстени, гривни , обеци, колиета... Абе ако може всичките наведнъж да си ги сложа, жени сме трябва да сме красиви и женствени.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Frac » 09 Юли 2018, 17:29

обичам всякакви аксесоари-най-вече обици :) Но си купувам от всичко-колиета, гривни, колани, джаджи за коса, чанти, обувки. Шалчетата много ги харесвам, но нещо не се възприеммам с тях. Обиам да ги сменям и все да имам :grin: нови
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот flip » 02 Ное 2018, 17:52

Единственият аксесоар, без който не мога е дамската чанта. Всичко друго мога да го пропусна, а и не обичам много бижута и финтифлюшки.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Любимите ни аксесоари

Мнениеот Стефи Колева » 08 Яну 2019, 15:54

Не обичам нищо да нося, освен обеци. Не понасям нито гривни, нито часовници....
А, да, и дамска чанта задължително нося.
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта