Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот svetlozara » 05 Авг 2015, 13:27

annydance написа:Такова е възпитанието ни, гледкаме си ги докато не умрем и после ама защо нямали успехи с жените, манталитет какво да правиш :!:

Жените също родителите им си ги гледкат не мисля, че в това е проблема, а по-скоро във възпитанието, което им е дадено от малки още.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот nushi.kisyova » 05 Авг 2015, 14:15

svetlozara написа:
annydance написа:Такова е възпитанието ни, гледкаме си ги докато не умрем и после ама защо нямали успехи с жените, манталитет какво да правиш :!:

Жените също родителите им си ги гледкат не мисля, че в това е проблема, а по-скоро във възпитанието, което им е дадено от малки още.

А какво възпитание им е дадено според теб и какво трябва да бъде, за да са ок и мъжете и жените им? :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот lini_leni » 05 Авг 2015, 16:51

Проблемът е, че никога не стават самостоятелни и това зависи изцяло от родителите, никога не трябва да си дундуркаш детето според мен, след една определена възраст, ако има нещо, то ти казва, ти помагаш, ако можеш и искаш, а оттам нататък да се справя както му е удобно :!:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 08:31

nushi.kisyova написа:
svetlozara написа:
annydance написа:Такова е възпитанието ни, гледкаме си ги докато не умрем и после ама защо нямали успехи с жените, манталитет какво да правиш :!:

Жените също родителите им си ги гледкат не мисля, че в това е проблема, а по-скоро във възпитанието, което им е дадено от малки още.

А какво възпитание им е дадено според теб и какво трябва да бъде, за да са ок и мъжете и жените им? :roll:

Азс ъ м на мнение, че никога няма да са ОК мъжете и жените. Не сте ли забелязали - в семейството винаги мъжа е лош, според жената и обратното! :mrgreen: Таак че пълно щастие няма.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот sofi_black » 06 Авг 2015, 09:46

Lollipop написа:
nushi.kisyova написа:
svetlozara написа:Жените също родителите им си ги гледкат не мисля, че в това е проблема, а по-скоро във възпитанието, което им е дадено от малки още.

А какво възпитание им е дадено според теб и какво трябва да бъде, за да са ок и мъжете и жените им? :roll:

Азс ъ м на мнение, че никога няма да са ОК мъжете и жените. Не сте ли забелязали - в семейството винаги мъжа е лош, според жената и обратното! :mrgreen: Таак че пълно щастие няма.

Ама така е, защото е много лесно да търсим грешките в другия, съответно да обвиняваме другия, а да се поставим на негово място - невъзможно!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот svetlozara » 13 Авг 2015, 14:14

защо трябва да се поставяме на мястоот на някой, който не може една филия сам да си намаже, то е смешно, защото има и такива индивиди, които най-накрая остават сами да живеят на гърба на родителите си без работа ибез грам мотивация за нищо, евала!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот Jully » 14 Авг 2015, 15:14

svetlozara написа:защо трябва да се поставяме на мястоот на някой, който не може една филия сам да си намаже, то е смешно, защото има и такива индивиди, които най-накрая остават сами да живеят на гърба на родителите си без работа ибез грам мотивация за нищо, евала!

Правилно, аз не мисля, че трябва да се толерира или да се прощава подобно поведение. Живяла съм с такъв тип, може да се наяде и да си остави мръсните чинии по масата, трохите, обелките от чесъна без грам да се възмути. Но ако аз оставя каквото и да е било веднага се почва охкане и пъшкане, такава наглост и безочие не му трябва на човек!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот exotic » 17 Авг 2015, 14:22

Jully написа:
svetlozara написа:защо трябва да се поставяме на мястоот на някой, който не може една филия сам да си намаже, то е смешно, защото има и такива индивиди, които най-накрая остават сами да живеят на гърба на родителите си без работа ибез грам мотивация за нищо, евала!

Правилно, аз не мисля, че трябва да се толерира или да се прощава подобно поведение. Живяла съм с такъв тип, може да се наяде и да си остави мръсните чинии по масата, трохите, обелките от чесъна без грам да се възмути. Но ако аз оставя каквото и да е било веднага се почва охкане и пъшкане, такава наглост и безочие не му трябва на човек!

И такива наглеци ли имало, не знаех :evil: :evil: На подобни досега никога не съм цепила басма, откачам при присъствието им :twisted: :twisted:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот svetlozara » 04 Ное 2015, 13:24

Jully написа:
svetlozara написа:защо трябва да се поставяме на мястоот на някой, който не може една филия сам да си намаже, то е смешно, защото има и такива индивиди, които най-накрая остават сами да живеят на гърба на родителите си без работа ибез грам мотивация за нищо, евала!

Правилно, аз не мисля, че трябва да се толерира или да се прощава подобно поведение. Живяла съм с такъв тип, може да се наяде и да си остави мръсните чинии по масата, трохите, обелките от чесъна без грам да се възмути. Но ако аз оставя каквото и да е било веднага се почва охкане и пъшкане, такава наглост и безочие не му трябва на човек!

За съжаление не са малко такива. Братът на бивше мое гадже беше такъв, не можеше з*дника си сигурно да избърше сам. :banghead: :cussingblack:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Хората тип "мамино детенце" и как се живее с тях?

Мнениеот Локумът » 04 Ное 2015, 16:31

svetlozara написа:За съжаление не са малко такива. Братът на бивше мое гадже беше такъв, не можеше з*дника си сигурно да избърше сам. :banghead: :cussingblack:

На тея майките са им виновни, жалко после, че жените и децата им теглят от тва положение, май най-вече вторите!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron