Със или без брада

Re: Със или без брада

Мнениеот Lisandra » 13 Окт 2015, 17:17

Не мога да кажа, никога не съм го виждала без брада, първи номер на самобръсначката.
Ако го видя без брада сигурно няма да го позная. :lol:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Със или без брада

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Окт 2015, 20:18

Синът ми вече не помня от кога не съм го виждала гладко избръснат, даже и на бала си беше с брада! Въпреки че за 20 годишен не може да се похвали с гъста брада, хаха ;) но мъжът ми винаги е гладко избръснат, всяка сутрин върши тази дейност и съм доволна, така предпочитам! :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Със или без брада

Мнениеот Rali_hr » 14 Окт 2015, 09:44

southern_sun написа:Тъй като вече съм давала вече коментар в подобна тема, но аз лично съм за гладко избръснаните мъже. И ще се защитя с факти извлечени от един сайт в интернет. Първо наличието на брада е признак на високо количество тестостерон, което прави мъжа по привлекателен в женските очи и разбира се по-желан интимен партньор. Ако до скоро това се е харесвало обаче на жените, сега жените си падат по гладко обръснати мъже. В действителност брадата състарява мъжа и го правили зловещ. От друга страна брадата издава по-висок социален статус, вдъхва респект и е белег за мъжественост.

Значи тези факти и тези неща твои, а са по-скоро прочетени от интернет. :) Не знам какво и защо изадават брадите, аз гледам на мен да ми харесва и ми е все тая какво пише в интернет, където казват жените по какво си падат. Аз си падам по мъже с брада, а не по гладко обръснати лигльовци. :twisted:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Със или без брада

Мнениеот Ginger » 14 Окт 2015, 17:02

Естествено, че е секси брадата, независимо дали е леко набола или по-голяма, стига да изглежда поддържана, иначе има мъже с едни такива дълги, безформени, оръфани бради, които на нищо не приличат, е, как да ти хареса!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Със или без брада

Мнениеот Jully » 14 Окт 2015, 17:11

Ginger написа:Естествено, че е секси брадата, независимо дали е леко набола или по-голяма, стига да изглежда поддържана, иначе има мъже с едни такива дълги, безформени, оръфани бради, които на нищо не приличат, е, как да ти хареса!

Такива да ти призная не съм виждала. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Със или без брада

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Окт 2015, 11:09

Винаги съм харесвала мъже с брада, много са готини. ;) Не съм виждала мъжът ми избръснат никога. :mrgreen: Лъжа, видях го веднъж и много много му се смях :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Със или без брада

Мнениеот Nightmare » 15 Окт 2015, 11:48

rabotnata pchela написа:Винаги съм харесвала мъже с брада, много са готини. ;) Не съм виждала мъжът ми избръснат никога. :mrgreen: Лъжа, видях го веднъж и много много му се смях :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: Обикновено гладко избръснатите мъже, особено по-младите приличат на яйца :mrgreen: :mrgreen: едни такива облички, много са ми смешни :lol: :lol:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Със или без брада

Мнениеот Lisandra » 15 Окт 2015, 12:55

Jully написа:
Ginger написа:Естествено, че е секси брадата, независимо дали е леко набола или по-голяма, стига да изглежда поддържана, иначе има мъже с едни такива дълги, безформени, оръфани бради, които на нищо не приличат, е, как да ти хареса!

Такива да ти призная не съм виждала. :)

А, има ги, имаме един такъв приятел, като се храни винаги му полепва нещо по брадата и мустака, но той не го усеща, в началото бяхме деликатни, но вече директно му подаваме салфетки и той си знае. Такива бради са ми нехигиенични. :mrgreen:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Със или без брада

Мнениеот Pipilota » 15 Окт 2015, 13:24

Винаги изглеждат странно сякаш. :) Май тези по рекламите изглеждат най-добре без брада, няма такъв, на който да не му отива брада. ;) Важнтоо е да се направи разликата между добре поддържана брада и видът на клошар. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Със или без брада

Мнениеот Lollipop » 15 Окт 2015, 13:41

Според мен е различно, на някои им отива да са без брада, по-скоро е смешно някой младеж, който още няма достатъчно брада да ходи с набола ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта