Със или без брада

Re: Със или без брада

Мнениеот kalinka-kuku » 18 Окт 2015, 17:55

borkova написа:
marsu написа:О, да аз харесвам по принцип точно набола брада, но като се нагорещи положението и .. става неприятно. Случвало ми се е след бурна нощ да се крия вкъщи 2-3 дена, докато ми минат протъркванията по брадата и изобщо около устата. :oops:

Ухааа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Че вие много целувки, много нещо :o :o :D Но да ти кажа далеч по-добър вариант е да ти е протъркана брадата, отколкото други места! :idea: :mrgreen:

Е, то къде да е! :) хаха На други места не знам какво стъргане ще е, само по лицето ми се е получавало, точно заради тази близост, която я има, а и целувките могат да са през целия ден. :) Та като цяло не е много готино, а и е болезнено.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Със или без брада

Мнениеот silver933 » 19 Окт 2015, 11:40

Жените вече имат пълното право да имат предпочитания към нас, след като ние избираме и решаваме дали те да имат косми или не. :mrgreen:
Добре, че с жена ми сме на едно мнение.. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Със или без брада

Мнениеот bojo_kolev » 19 Окт 2015, 13:02

silver933 написа:Жените вече имат пълното право да имат предпочитания към нас, след като ние избираме и решаваме дали те да имат косми или не. :mrgreen:
Добре, че с жена ми сме на едно мнение.. ;)

Е, ако в някои отношения не сте се напаснали още в началото, смятам е щяло да излезе наяве... а в един момент след 10 години, тя да ти каже... ами време е да си махнеш космите по гърдите, тоо би било странно :roll:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Със или без брада

Мнениеот Lisandra » 19 Окт 2015, 13:03

borkova написа:
marsu написа:
Bambaa написа:Но пък наболата брада е много секси, но да си го гледкаш, иначе ако ме задере с нея, направо имам чувство, че кожата от лицето ми ще остане по нея!

О, да аз харесвам по принцип точно набола брада, но като се нагорещи положението и .. става неприятно. Случвало ми се е след бурна нощ да се крия вкъщи 2-3 дена, докато ми минат протъркванията по брадата и изобщо около устата. :oops:

Ухааа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Че вие много целувки, много нещо :o :o :D Но да ти кажа далеч по-добър вариант е да ти е протъркана брадата, отколкото други места! :idea: :mrgreen:

Чувала съм, че някои мъже си пускат малка брадичка заради другите места... :oops:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Със или без брада

Мнениеот Mon_ton » 19 Окт 2015, 13:10

Това ми звучи абсурдно :shock: Имала съм гадже и с брада и без брада и не намирам никаква разлика, тъй че май е измислено, както с пиърсинга на езика и митовете свързани с нея :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Със или без брада

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Окт 2015, 14:26

Аз държа много на брадата, май всичките ми гаджета имаха поне набола брада, тя ми е слабост ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Със или без брада

Мнениеот Lisandra » 29 Окт 2015, 13:42

rabotnata pchela написа:Аз държа много на брадата, май всичките ми гаджета имаха поне набола брада, тя ми е слабост ;)

Друго си е да прокараш пръсти през брадата и да го почешкаш, започват да мъркат като котараци... :lol:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Със или без брада

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 29 Окт 2015, 15:27

Lisandra написа:
rabotnata pchela написа:Аз държа много на брадата, май всичките ми гаджета имаха поне набола брада, тя ми е слабост ;)

Друго си е да прокараш пръсти през брадата и да го почешкаш, започват да мъркат като котараци... :lol:

Мммм да, така е ама и на други места, на които е препоръчително да си махат "брадата", като ги почешкаш, започват да ти мъркат... като котараци :lol: :lol: :lol:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Със или без брада

Мнениеот Pipilota » 29 Окт 2015, 16:10

MaLkA_sLaDoRaNa написа:
Lisandra написа:Друго си е да прокараш пръсти през брадата и да го почешкаш, започват да мъркат като котараци... :lol:

Мммм да, така е ама и на други места, на които е препоръчително да си махат "брадата", като ги почешкаш, започват да ти мъркат... като котараци :lol: :lol: :lol:

Остави ме без думи :lol: :lol: Но се замислих, какво мислите за мъж с косми по корема, но на останалото място - не :) изглежда странно, нали? :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Със или без брада

Мнениеот ManiJani » 29 Окт 2015, 16:45

Pipilota написа:
MaLkA_sLaDoRaNa написа:
Lisandra написа:Друго си е да прокараш пръсти през брадата и да го почешкаш, започват да мъркат като котараци... :lol:

Мммм да, така е ама и на други места, на които е препоръчително да си махат "брадата", като ги почешкаш, започват да ти мъркат... като котараци :lol: :lol: :lol:

Остави ме без думи :lol: :lol: Но се замислих, какво мислите за мъж с косми по корема, но на останалото място - не :) изглежда странно, нали? :lol: :lol: :lol:

Хахахха ако е много космат, наистина ще е особено забавно, ама се съмнявам, че някой с много козинка ще си ги махне само и единствено там :lol: :lol:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта