Споделете щастлив момент от живота си!!!

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот ПетърВн » 10 Фев 2012, 14:35

Ето тук ви давам възможност да споделите щастлив момент от живота ви, който ви е накарал да забравите за момент всичките ви проблеми и тревоги. Нека аз бъда пръв.

За мен този момент е малко след като дойдох да живея заедно с приятелката ми.

Аз съм от Варна , а тя от Стара Загора и след едногодишна връзка по интернет направих важната крачка и се преместих да живея заедно с нея.

Най-щастливият ми моемнт от живота бе този когато след няколко дни вече в квартирата си седяхме заедно сами. Чуствах се спокоен, безгрижен, все едно всичко в живота ми има определен смисъл и аз осъзнах, че след години търсене аз най-накрая съм получил това което винаги съм искал.

Неповторимо чуство!!!
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот southern_sun » 10 Фев 2012, 14:58

Най-щастливия момент в живота ми е появяването на бял свят на дъщеричката ми, никога няма да забравя момента след като я родих, след като ми казаха, че е момиче и всичко е наред и я сложиха под една лама повита в бяла пелена.Беше токова малка и красива, имаше големи очи, с които сякаш оглеждаше всичко наоколо. Смятам пак да преживея този момент, тъй като това е момент, който не може да се сравни в никой друг.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот ПетърВн » 10 Фев 2012, 15:28

southernsun написа:Най-щастливия момент в живота ми е появяването на бял свят на дъщеричката ми, никога няма да забравя момента след като я родих, след като ми казаха, че е момиче и всичко е наред и я сложиха под една лама повита в бяла пелена.Беше токова малка и красива, имаше големи очи, с които сякаш оглеждаше всичко наоколо. Смятам пак да преживея този момент, тъй като това е момент, който не може да се сравни в никой друг.


Това е наистина един много красив момент и сърдечно се надявам отново да го преживеете, а причината за първият Ви такъв момент да продължава да Ви радва.
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот Memento » 11 Фев 2012, 17:04

Първото влюбване може би. Безгрижен, спокоен, летящ в облаците, мечтаещ, просто щастлив. Едва ли ще се повтори, никога няма да бъде същото, първата любов е като първото впечатление.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот ПетърВн » 11 Фев 2012, 18:12

Memento написа:Първото влюбване може би. Безгрижен, спокоен, летящ в облаците, мечтаещ, просто щастлив. Едва ли ще се повтори, никога няма да бъде същото, първата любов е като първото впечатление.


Наистина!!!
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот ogi-smile » 13 Фев 2012, 13:41

Изпитвам щастие всеки път, когато стана сутрин погледна на вън,стаята мирише на кафе и топъл кроасан, например..Взема вестника прегледам го имам време, не бързам, нямам притеснение за нищо... Тези моменти, наистина са щастливи, макар и малки незначителни без,кой знае какво да се е случило, но великолепни...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот eleonora » 11 Апр 2012, 15:11

southernsun написа:Най-щастливия момент в живота ми е появяването на бял свят на дъщеричката ми, никога няма да забравя момента след като я родих, след като ми казаха, че е момиче и всичко е наред и я сложиха под една лама повита в бяла пелена.Беше токова малка и красива, имаше големи очи, с които сякаш оглеждаше всичко наоколо. Смятам пак да преживея този момент, тъй като това е момент, който не може да се сравни в никой друг.

Напълно те подкрепям :) Най-щастливия момент в живота на една жена е раждането - няма по-велик момент от този! Нашата дъщеричка беше планувано и очаквано с много трепет, и радост бебе :) Беше толкова мъничка и беззащитна, и наистина много красива - с черна щръкнала косичка и не спираше да се оглежда... Няма дя забравя изражението по лицето на баща й, когато я видя за първи път, никога не съм го виждала толкова развълнуван и щастлив. Едно толкова крехко създание, а променя живота ти завинаги...
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот omlet » 18 Апр 2012, 14:45

11 юни 1999 ..стадион "Пловдив" ... момента в който прозвуча ecstasy of gold ... и следващите няколко часа..
omlet
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Апр 2012, 14:20

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот Ваня_13 » 17 Юли 2012, 16:45

Щастливите моменти в живота ми са няколко първия когато съпруга ми ( тогава все още гаджета) ми каза "Обичам те!", после когато поиска ръката ми и най-щастливия от всички е когато чух за пръв път думичката "Мамо".
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Споделете щастлив момент от живота си!!!

Мнениеот maia the bee » 09 Ное 2018, 13:26

Много са щастливите моменти, но не знам защо най-лудо реагирах, когато разбрах че са ме приели в университет да уча точно това, което искам.
Други щастливи моменти са когато се омъжвах и когато станах майка.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта