Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сбъдне

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сбъдне

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 14:37

Аз съм човек, който вярва, че съдбата играе своята роля, но и че ние сами определяме какво да ни се случи или поне поставени в някаква ситуация от съдбата сами избираме как да постъпим. Според Вас?
Възможно ли е всичко, което си пожелаем от все сърце да се сбъдне-не с магическа пръчка разбира се?
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот dochkata » 14 Мар 2012, 10:45

Разбира се, че може да се сбъдне, стига да го искаме достатъчно силно! Аз също съм на мнение, че човек сам определя съдбата и бъдещето си. Има една страхотна книга - Подсъзнанието може всичко, на Джон Кехоу, която препоръчвам на всички, които не са я чели. В нея се разказва за невероятната сила на мисълта и как да я насочим в наша полза - уникална книга, която може да ни научи на много неща.
Ако човек мисли позитивно, иска нещо много силно и вярва, че то ще се случи, то той ще го постигне в един или друг момент от живота си - убедена съм в това :!:
dochkata
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:27

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот delinda » 21 Май 2012, 10:33

Да, аз съм фен на тази максима, че когато желаеш нещо от сърце наистина цялата Вселена ти помага да се случи. Повярвайте наистина с очите си съм го виждала, как хора, които искат нещо от сърце наистина постигат желаното. 8-)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот Bella » 21 Май 2012, 14:20

И аз вярвам в тази максима, дори имам шанса да ми се случи като доказателство.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот bobito » 28 Май 2012, 19:48

Вярвам и още как ;) Особено, след като вече ми се е случвало :roll: Ако сме позитивно настроени, ако сме оптимисти и ако истински вярваме в нещо, за което мечтаем, то рано или късно ще се превърне в реалност.
Познавам много мрънкащи и негативни хора, на които постоянно им се случват неприятни неща и според мен те сами ги предизвикват. Как да ти се случи нещо истинско и красиво, когато го отричаш на глас и то пред всички?
Затова се усмихвайте по-често и вярвайте в щастието под всякаква форма, защото то наистина съществува и само от нас зависи дали ще го открием!

happiness.jpg
happiness.jpg (4.88 KiB) Прегледано 3950 пъти
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот SunFlower » 29 Май 2012, 16:18

А когато виждаме и знаем, че е невъзможно да се случи означава ли да продължаваме да вярваме, че е възможно невъзможното?
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот d_2 » 01 Юни 2012, 13:27

Аз малко скептична относно тази теория. Всичко е въпрос на късмет. Ако е писано да ти се случи едно нещо, колкото и да искаш нещо друго ... просто не може да избягаш от съдбата си. Няма начин! :)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот Снежана » 12 Сеп 2012, 10:23

SunFlower написа:А когато виждаме и знаем, че е невъзможно да се случи означава ли да продължаваме да вярваме, че е възможно невъзможното?

Ако много силно желаеш нещо не спирай да вярваш, че това нещо ще се случи. Съдбата е на страната на силните, вярващите и можещите. Късмета не е просто късмет, ако не вярваш в него!
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот Cuddy » 13 Дек 2012, 13:35

Ако се отнася за материални неща, които съм си харесала и по някаква причина не мога да имам, съм забелязала, че едва ли не Вселената ми съдейства и в крайна сметка ги получавам- дали ще е като изгодна оферта или пък съм спечелила пари, или попадам на невероятно предложение, което няма как да подмина. :D
Винаги имам по няколко отворени таб-а на браузъра с набелязаните покупки- нищо не ми пречи да изпробвам дали Тайната работи.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Вярвате ли,че всичко което желаем от сърце може да се сб

Мнениеот IVRO » 13 Дек 2012, 13:41

ДА Особено сега...та нали на Коледа стават чудеса :)
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта