Любовта трае само три години?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Любовта трае само три години?

Мнениеот svetlozara » 14 Фев 2018, 11:56

nefertiti написа:Любовта трае толкова, колкото съумяваш да я подържаш жива . Любовта заема различни форми с годините, но важното е да я изпитваш в сърцето- има ли там топлина, когато помислиш за любимия човек, значи има и любов. И честит празник на влюбените и на виното!

Правилно! В началото любовта е много силна, физическа, много емоционална, с времето човек се научава как да владее емоциите си и как да префасонира любовта така, че да не е първосигнална. С времето идват подкрепата, признателността, уважението, неща,които стават все по-силни с годините.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Любовта трае само три години?

Мнениеот Shushka_95 » 01 Мар 2018, 17:50

След като приключих тригодишна връзка с приятеля ми прочетох книгата на Бегбеде. Толкова логични неща имаше в нея. ЧУвала съм твърдения, че третата година от една връзка е най-критична. След нея или оставате заедно или се разделяте. При мен се случи второто, за което не съжалявам към днешна дата! Разбрах какъв боклук е бил предишния ми приятел! Но сега си намери майстора с една пуйка!
Shushka_95
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Мар 2018, 17:24

Re: Любовта трае само три години?

Мнениеот Малката Сладката » 01 Мар 2018, 18:10

Абе май има нещо. Най-дългата ми връзка беше с един пич, когото обичах ужасно, като влюбена хлапачка. Вероятно е любовта на живота ми. та в началото всичко беше цветя и рози, любов, секс, ужасно привличане - бяхме като зайци, от краката за вратата. На втората година вече обсъждахме как ще живеем заедно на село в малка спретната къщурка, ще си имаме две момиченца, ще имаме бизнес... и После дойде третата година и всичко се спихна. Той се дръпна, започнахме само да се караме, да се обиждаме, взе да ме третира като майка си - да ми говори на "ма" и да ме изпозлва като прислужница, само си го изкарваше върху мен, а пък аз съм устата и хич не му прощавах. Голяма война беше няколко месеца. И така на третата година и половина се разделихме и в деня на раздялата ми съобщи, че даже ми е изневерил идиота. Простак. После ще ме търси със свещ, ама няма да ме намери.
Та така за любовта и трите години. С другите двама и година не изкарахме, дейба. Мъжете с топки са кът.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Любовта трае само три години?

Мнениеот nefertiti » 02 Мар 2018, 11:30

Shushka_95 написа:След като приключих тригодишна връзка с приятеля ми прочетох книгата на Бегбеде. Толкова логични неща имаше в нея. ЧУвала съм твърдения, че третата година от една връзка е най-критична. След нея или оставате заедно или се разделяте. При мен се случи второто, за което не съжалявам към днешна дата! Разбрах какъв боклук е бил предишния ми приятел! Но сега си намери майстора с една пуйка!


Какво му се случи на бившия ти с тази пуйка.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта